Zwięzła charakterystyka znanych światowych przedsiębiorstw.

Posted on 09/03/2019 7:41am

Zapewne wiesz, że istnieją w świecie przedsiębiorstwa, których data powstania to dalekie lata, a które obstają się na rynku do dzisiaj i są nieprześcignione.


Jedną z tego typu firm jest AIR SWISS, inaczej szwajcarskie linie aeronautyczne, które powstały w 2002r.


panorama - firma
Author: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Source: http://www.flickr.com
. Obsługują 74 połączenia do 38 krajów globu. Flota kreuje się z 85 samolotów z czego 24 to samoloty odległego zasięgu. W Polsce samoloty Air Swiss lecą z portu lotniczego w Warszawie im. Chopina. Odmienną firmą jest AVANTE, która frapuje się produkcją okien. Marka Avante to doświadczony lider wśród tego gatunku elementów. Na swoje artykuły posiadają 7 lat gwarancji oraz 12 miesięcy gratisowego ubezpieczenia. W kluczowej ofercie proponują aż 40 kolorów oklein okiennych, zatem można być pewnym, iż każdy odszuka coś dla siebie. Linie lotnicze do znalezienia tutaj - .

Kolejną firmą jest BELLISSIMA IMETEC, która frapuje się produkcją drobnego sprzętu AGD np.

Jeśli chcesz wyszukać artykuły na ten temat, to przejdź tutaj koszulki na płyty winylowe i przejrzyj inne informacje odnośnie przedstawianego zagadnienia.

suszarki, czy lokówki. Jest to włoska jednostka powstała w 1974r. Wytwarza sprzęt dla pasjonatów piękna, zdrowia i urody, a dla których zarazem ważne są sprawy bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Firma Bellissima imetec postrzegana jest jako pewna i pilna marka o utrwalonej reputacji. Ostatnią marką jest Kenwood zajmująca się fabrykacją dodatków kuchennych np. blender Kenwood. Marka działa w 44 krajach na świecie oraz została założona 1947r. Blender Kenwood to zaledwie mały drobiazg przy robotach kuchennych, które sprzedaje firma. Więcej o tym na tej stronie.


Jak widać, jest dużo firm o których nawet nie zdarzyło się nam słuchać, a które są znane i kultowe. Wskazane jest aby poczytać relacje na ich temat, kiedy będziemy pragnęli skorzystać z ich usług.

Tags: firmy, ISS, opinie