Zwięzła charakterystyka znanych światowych przedsiębiorstw.

Posted on 31/12/2022 7:11am

Zapewne wiesz, że istnieją w świecie przedsiębiorstwa, których data powstania to dalekie lata, a które obstają się na rynku do dzisiaj i są nieprześcignione.


Jedną z tego typu firm jest AIR SWISS, inaczej szwajcarskie linie aeronautyczne, które powstały w 2002r.


panorama - firma
Author: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Source: http://www.flickr.com
. Obsługują 74 połączenia do 38 krajów globu. Flota kreuje się z 85 samolotów z czego 24 to samoloty odległego zasięgu. W Polsce samoloty Air Swiss lecą z portu lotniczego w Warszawie im. Chopina. Odmienną firmą jest AVANTE, która frapuje się produkcją okien. Marka Avante to doświadczony lider wśród tego gatunku elementów.

Kiedy masz ochotę dowiedzieć się czegokolwiek fascynującego, to nasza strona może dopomóc Ci w tym. Na tej stronie znajdziesz jedynie właściwe fakty.

Na swoje artykuły posiadają 7 lat gwarancji oraz 12 miesięcy gratisowego ubezpieczenia. W kluczowej ofercie proponują aż 40 kolorów oklein okiennych, zatem można być pewnym, iż każdy odszuka coś dla siebie. Linie lotnicze do znalezienia tutaj - .

Kolejną firmą jest BELLISSIMA IMETEC, która frapuje się produkcją drobnego sprzętu AGD np. suszarki, czy lokówki. Jest to włoska jednostka powstała w 1974r. Wytwarza sprzęt dla pasjonatów piękna, zdrowia i urody, a dla których zarazem ważne są sprawy bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Firma Bellissima imetec postrzegana jest jako pewna i pilna marka o utrwalonej reputacji. Ostatnią marką jest Kenwood zajmująca się fabrykacją dodatków kuchennych np. blender Kenwood. Marka działa w 44 krajach na świecie oraz została założona 1947r. Blender Kenwood to zaledwie mały drobiazg przy robotach kuchennych, które sprzedaje firma. Więcej o tym na tej stronie.


Jak widać, jest dużo firm o których nawet nie zdarzyło się nam słuchać, a które są znane i kultowe. Wskazane jest aby poczytać relacje na ich temat, kiedy będziemy pragnęli skorzystać z ich usług.

Tags: firmy, ISS, opinie