Zakupy z planem. Gazetka w wersji papierowej a gazetka w wersji elektronicznej.

Posted on 04/11/2020 10:59pm

Obecnie istnieje bardzo dużo skutecznych sposobów marketingu i reklamy. Każdy ma swoje wady i zalety, każdy jest adresowany do pewnego rodzaju odbiorcy i w każdy można inwestować, jednak w różnym stopniu i w zależności od biznesu albo gałęzi przedsiębiorstwa. Jedną z dróg dotarcia do potencjalnego klienta i skłonienia go do zainteresowania się wybranymi produktami może być gazetka z bieżącą oferta promocyjną.

Gazetka promocyjna
Gazetki najczęściej lądują w naszych skrzynkach pocztowych lub na wycieraczkach rozprowadzane przez ulotkarzy lub listonoszy, czasami bierzemy je sami z marketowego stojaka.

Jeśli propozycja firmy jest dla Ciebie istotna, to przejrzyj ofertę, który Ci oferuje. Zapewne jest tym, czego już długi czas szukasz.

Czasami trafiają do naszych skrzynek e-mailowych (po naszej wcześniejszej subskrypcji). To oczywiste, że bardzo wielu konsumentów tropi okazje cenowe i nabywając produkty w promocyjnych cenach ma wrażenie świetnie zrobionego interesu. Gazetka promocyjna w wersji papierowej może i jest wygodna i poręczna a do tego jest świetnym źródłem informacji o produktach aktualnie będących w promocji, lecz jest nieekologiczna i bardzo szybko traci datę przydatności.

Zaintrygował Cię niniejszy tekst? Jeżeli tak, to szybko sprawdź ponadto szczegóły w źródle (https://www.securityservice.pl/pl/ochrona-kutno/), odnajdziesz tam inne dane.

Poza tym – gazetki z wielu sklepów zajmują trochę miejsca i szybko zaśmiecają mieszkanie. Gazetkę w wersji elektronicznej otwieramy na naszym urządzeniu mobilnym kiedy tylko chcemy - zobacz tutaj takie gazetki. Możemy ją podlinkować i przesłać znajomym. Promocje produktów w sklepach zmieniają się tak często (minimum raz na tydzień), że nadążenie z wertowaniem papierowych wersji wielu z nich jest nie lada wyzwaniem, nie wspominając o oznaczaniu tych rzeczy, które nas interesują czy wycinaniu kuponów, które chcielibyśmy wykorzystać.

a lot of bags
Source: flickr.com
Co mogą zrobić autorzy aplikacji na urządzenia mobilne przygotowujący elektroniczne wersje gazetek, aby komfortowo się ich używało? Byłoby wspaniale, gdyby gazetka promocyjna supermarketu była wyposażona również w możliwość zaznaczania przez użytkownika rzeczy, które chcemy nabyć i automatycznego formowania ich w listę zakupów z symulacją ceny itp. Jeżeli w gazetce są kupony promocyjne, te, które nas interesują, mogłyby się zapisywać po ich dotknięciu, z kolei zniżki, których nie wykorzystamy, mogłyby być umieszczane w koszu albo automatycznie znikać po pełnej dobie. Gazetka sama mogłaby się umieszczać w archiwum w dniu, w którym kończy się jej ważność, robiąc tym samym miejsce dla nowej.

Tags: promocje, ceny, oferty, gazetki