Z jakiego powodu należy chronić swój telefon przy pomocy pokrowca lub etui, przegląd najpopularniejszych modeli.

Posted on 12/08/2021 10:13am

Parę miesięcy noszenia telefonu w kieszeni lub torebce z pewnością pozostawi na nim spore ślady użytkowania. Porysowany wyświetlacz, obudowa czy rozmaite zanieczyszczenia na pewno nie będą wpływać na estetykę używanego urządzenia.
Z tego też powodu powinno się zadbać o jego choć minimalną ochronę i kupić jakiś pokrowiec czy etui, szczególnie że koszty tego typu akcesoriów napraWDę nie są wysokie. Najtańsze case huawei honor 7 z plastiku można już kupić za dziesięć złotych, i nawet taka ochrona (AS - systemy alarmowe trójmiasto) będzie bardzo przydatna i skuteczna. Oczywiście wybór tego typu akcesoriów jest dużo większy, jeżeli ktoś ma taki kaprys, to może wydać nawet dwieście złotych. W tej cenie na przykład można dostać elegancki pokrowiec LG K10, wykonany z doskonałej jakości skóry.


widok - firma
Author: Gobierno Cholula
Source: http://www.flickr.com


sport
Author: Steve Jurvetson
Source: http://www.flickr.com


Wybierając etui czy pokrowiec przede wszystkim trzeba sprawdzić to, czy będzie pasować na urządzenie, dla którego się je kupuje. Aktualnie bardzo często się spotyka pokrowce przeznaczone do konkretnych rodzajów telefonów, lecz i tak przed kupnem należy je przymierzyć, jeśli będzie taka możliwość. Warto się też zastanowić, czego się po pokrowcu będzie oczekiwać. Jeżeli najważniejsza będzie ochrona przed różnymi uszkodzeniami mechanicznymi, to najlepszą opcją będzie poliwęglan albo silikon, pokrowce wykonane z tych materiałów doskonale chronią.
Z kolei naturalna skóra może nie będzie dawać jakiejś wielkiej ochrony, ale z kolei świetnie wygląda, więc osoby które szukają elegancji i stylu mogą postawić właśnie na taki rodzaj materiału.

Tags: WD, telefon, smartfon, budowa, kupić