Z jakiego powodu kochamy się przywiązywać?

Posted on 02/06/2022 7:35am

Każdy z nas posiada swoje ścieżki, znajomych, z jakimi lubi przebywać, ulubione, kolacje, producentów, sztuki i nawet kiedy się nie przyznajemy, to jakaś przyczyna ciągle zaciąga nas do tego samego.


czemu tak się dzieje?


Zobaczmy na przykład cenione marki. Jak twierdzą badacze marka, jest dla nas symbolem uznania i potwierdzeniem wspaniałej rangi, dlatego zwykle wolimy punktować rzeczy firmowe, a przy tym stawiamy na firmy najlepiej nam znane i sprawdzone.

Kliknij ten odsyłacz i zobacz więcej ochrona fizyczna wrocław bardziej precyzyjnych informacji dotyczących podnoszonego tu artykułu. Z pewnością jest on niezwykle atrakcyjny.

Jesteśmy wtedy pewni, że właściwie wydajemy fundusze i nie trafimy na minę.


ceny
Author: Konsorcjum FEN


Jeśli przykładowo kupiłeś kiedyś tablet Samsung i byłeś z niego USAtysfakcjonowany, to kiedy będziesz zamieniał smartfon na nowszy, zapewne będziesz pragnął zakupić taką samą markę. Dzieje się tak dlatego, że nienawidzimy zmian i kiedy już coś raz sprawdzimy, to często łapiemy się naszej koncepcji, bo automatycznie lękamy się coś stracić. Uwiązanie do wypróbowanej dziewczyny, lub też książki, a nawet potrawy, daje nam poczucie bezpieczeństwa i nie popycha do lekkomyślności i nie ma oczywiście w tym nic niewłaściwego, Samsung to na pewno dobra firma. Jednak czasami warto odblokować się na zmiany, jedynie po to, żeby poczuć różny smak. Życie, ciągle płynie, a kiedy jesteśmy gotowi na degustacje, wtedy zaczynamy być wszystkimi elementami życia.
Jeśli więc zwykle idziesz utartymi drogami, zatrzymaj się i rozpocznij zadawać pytanka, poszukiwać, testować. A gdy wam się nie spodoba, zawsze możesz powrócić do tamtego co dawniej miałeś, a może jednak doświadczysz, że zmiany rozwijają?

Tags: USA, Produkty, sprzęt, zapach, typ