Współczesny parking wraz z systemem rezerwacyjnym

Posted on 22/12/2021 7:30am

W zatłoczonych miejscowościach odszukanie punktu parkingowego – nawet odpłatnego – graniczy z cudem. A jeśliby tak było można zająć miejsce parkingowe wcześniej oraz nie tracić czasu na poszukiwania, znalazłszy się już na miejscu?


telefony komórkowe służą już jednakże nie tylko do przyjmowania opłat za parkingową usługę, ale także do organizacji pracy samego parkingu.
Oracle
Author: Raido
Source: http://www.flickr.com


Działają już bowiem doświadczalne systemy, w jakich kierowca wychodzi z czterokołowca w dogodnym położeniu – dla przykładu w pobliżu dojścia do galerii handlowej.

Wiarygodna informacja z serwisu (https://gmsystem.pl/) przyda się zawsze. Więc namawiamy do przejrzenia naszego kolejnego artykułu. Znajdziesz go pod podanym linkiem.

W następnej kolejności po wydaniu przez kierowcę dyrektywy za pośrednictwem odpowiedniej aplikacji podłączony do netu pojazd – już bez kierującego – kierowany jest bezobsługowo na miejsce parkowania. System parkingowy oparty będzie o rezerwację on-line dopełnianą za pomocą strony www (czytaj na Przy projektowaniu systemu zadbano zarówno o stałych użytkowników parkingu i jednostki, jakie z parkingu korzystają z rzadka. Przy rezerwacji miejsca, wiadomość o zajętym miejscu parkingowym zostaje automatycznie przekazana do systemu po czym przy wjeździe na parking, wystarcza zeskanować posiadaną kartę.


Urządzenie pomiarowe
Author: Commander, U.S. 7th Fleet
Source: http://www.flickr.com


System przedsprzedaży, został oczywiście sprzężony z systemem zapewniającym kierowanie liczbą dostępnego miejsca w celu jak w największym stopniu skrupulatnej optymalizacji powierzchni.
Rozwiązania tego rodzaju, tak jak bramki obrotowe prawdopodobnie wprowadzane będą w coraz to większej ilości parkingów – kłopoty z przystępnością miejsc dla czterokołowców są bowiem coraz to częstsze (bramki obrotowe). Natomiast umożliwienie oszczędzenia najcenniejszego obecnie zasobu, którym jest czas, jest to ogromna przewaga konkurencyjna.

Tags: telefon, samochód, gra, komórki, pomoc