Wrocław w ostatnich latach wydaje się być rewelacyjnie rozwijającym się miejscem - warto tu znaleźć pracę oraz kupić mieszkanie

Posted on 08/07/2020 8:05am

Jeśli znajdziemy pracę w stolicy województwa dolnośląskiego lub jesteśmy z tego miasta i poszukujemy idealnego mieszkania, aby wraz ze swoją partnerką rozpocząć dorosłe życie i mieć dzieci, to warto przejrzeć kilka projektów firmy Archicom.


Spółka Archicom została założona ponad 30 lat temu i do dziś rewelacyjnie działa.


odbicie - sprzęt
Author: wiktor jedrzejczak
Source: http://www.flickr.com


akt - sprzęt
Author: Arkadiusz Sikorski
Source: http://www.flickr.com
Stawiają bardzo funkcjonalne osiedla z mieszkaniami w kilku dzielnicach miasta. Jeżeli nasza praca wymaga częstych delegacji w Polsce albo do naszego zachodniego sąsiada, to warto zastanowić się nad zakupem mieszkania na południu miasta, ponieważ stamtąd jest łatwy dojazd do A4. Trzeba pomyśleć czy nie będzie dla nas idealne osiedle Cztery Pory Roku na Jagodnie. Możemy wejść na stronę biura deweloperskiego i przyjrzeć się tamtejszym mieszkaniom. Możemy tam też pojechać samochodem. To zaledwie kilka km z centrum miasta niemal w idealnej linii prostej. Dojazd do mieszkania zajmowałby nam tylko 15 minut. A samo osiedle Cztery Pory Roku na Jagodnie jest chronione, ma dużo miejsc parkingowych i mnóstwo zieleni. Są tu śliczne parki i niedaleko widzimy lasy. Blisko są także niezbędne każdej rodzinie supermarkety, przedszkola i przychodnie. Również nie trzeba martwić się brakiem potrzebnych usług. Mieszkania na takim osiedlu są przestronne oraz widne.


Każde mieszkanie ma duże okna oraz balkon, gdzie będziemy mogli razem z najbliższymi cieszyć się długimi i miłymi wieczorami w letnie miesiące.


Archicom to fachowa firma, która posiada rewelacyjne opinie na rynku, zatem warto kupić od nich mieszkanie.

Tags: mieszkania, projekt, sklepy