W jaki sposób stworzyć stronę WWW dla przedsiębiorstwa?

Posted on 12/11/2019 7:23am

To, co do niedawna było domeną firm, zawitało pod strzechy przeciętnych użytkowników Internetu. Dziś każdy może samodzielnie stworzyć firmową witrynę WWW i wykorzystywać ją jako świetny kanał komunikacji marketingowej.


Wypróbowanym jak też lubianym przez internautów na całym globie narzędziem do tego celu są tzw. kreatory stron, dzięki którym bez konieczności posiadania zaawansowanej erudycji technologicznej możemy przyszykować atrakcyjną wizytówkę własnej firmy w sieci.
domeny
Author: brett jordan
Source: http://www.flickr.com


Samodzielne kreowanie strony jest to podejście szczególnie korzystne dla właścicieli średnich i małych przedsiębiorstw, które nie rozporządzają budżetem na realizację drogich marketingowych kampanii. Obecnie internet otwiera także przed nimi ocean możliwości na dodatkową reklamę on-line. Wziąwszy pod uwagę, że systematycznie powiększa się liczba osób szukających usług za pomocą wyszukiwarek internetowych, obecność w sieci staje się jednym z kluczowych sposobów zdobywania nowych klientów.


Na początek musimy zastanowić się, jaki budżet pragniemy przeznaczyć na stworzenie nowej strony WWW. Choć odpowiedź "nie chcę nic płacić" podsuwa się sama przez się, dobrze przemyślmy ją. Większość gratisowych stron pozbawiona jest ważnych funkcjonalności (przykładowo opcji stworzenia mobilnej wersji strony, dodania społecznościowych wtyczek), jakie korzystnie wpływają na wizerunek firmy. Poza tym często strony owe muszą na siebie zarobić w inny sposób - np. poprzez wyświetlanie reklam.
Rozważmy zatem, czy nie lepiej zapłacić niedużą sumę i posiadać pełną kontrolę nad zawartością witryny i jej kształtem ostatecznym. Później trzeba znaleźć wolne domeny.

Tags: test, Przedsiębiorstwa, temat