W jaki sposób ochraniać wyświetlacz w smartfonie?

Posted on 03/08/2022 8:18am

Najwrażliwszą częścią smartfona jest naturalnie wyświetlacz.


Współczesne ochronne powłoki nieźle wywiązują się ze swej roli, lecz nawet one nie są w stanie zapewnić 100% skuteczności.
Wymiana ekranu łączy się z wydatkiem o wartości parędziesięciu złotych (czy większym). Dlatego warto zainwestować w należytą osłonę wyświetlacza. Najbardziej ekonomicznym wyjściem będzie nabycie ochronnej folii na ekran. Zrobione są z poliwęglanu i pomimo swej niewielkiej grubości, są nadzwyczaj trwałe.

Myślisz, że wymienione informacje są godne uwagi? Super, zatem na pewno szczegóły tu Systemy Soundaround pod zabudowe umieszczone również Cię zainteresują.

Z pewnością skutecznie ochronią wyświetlacz naszego smartfona przed zarysowaniami. W przypadku gdy zauważymy nieprzyjemne zarysowania na folii, da się ją wymienić. To kwestia ledwo kilku złotych. Co najistotniejsze, naklejanie folii jest banalnie łatwe.


Homar, owoce morza
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu


Takie osłonki skutecznie ochraniają przed zarysowaniami. Gorzej sobie radzą, jeśli dojdzie do upadku. Aby mieć jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa, powinniśmy w miejsce folii poliwęglanowej nabyć szkło hartowane. Koszt zakupu hartowanego szkła na smartfon nie jest już tak wielki, jak jeszcze kilka miesięcy wstecz. Ceny pomału spadają i dziś dobrej jakości szkło ochronne można kupić już za 20 zł. Hartowane szkło może uchronić nasz telefon przed uszkodzeniami, dzięki temu nie wykosztujemy się na reperację. Unikając zniszczenia, będziemy również w stanie drożej sprzedać używany telefon.
Koniecznie trzeba jednak mieć na uwadze, że każdy przedni panel telefonu ma inne rozmiary oraz wycięcia na kamerę bądź głośnik. Dlatego szkło hartowane trzeba konkretnie dobrać do modelu posiadanego smartfona.

Tags: ekran, model, telefon, zakup, kupić