W dzisiejszych czasach każdy pragnie mieć łączność z rodziną i światem - dlatego nawet seniorzy nie uciekają przed posiadaniem telefonu

Posted on 09/11/2019 7:28am

Komuś może wydawać się, że telefony to tylko specjalność młodych. Tylko oni są w stanie zgłębić nowinki techniczne i podążać za prędkimi zmianami, jakie następują w XXI wieku.
Nic bardziej mylnego! Seniorzy niejednokrotnie w niczym nie są gorsi od młodych w obsłudze telefonu oraz w inaczej zwanym surfowaniu po sieci.


Sony
Author: Racoon
Source: Racoon


Jeżeli jednakże Wasza babcia (zobacz również monitoring dziadków) albo dziadek nie są pewni co do posiadania telefonu z powodów zdrowotnych, warto powiedzieć im, że nie jest to jakakolwiek bariera. Obecnie są telefony świetne dla wszystkich. Jeśli Twoja babcia słabo widzi, to sprezentuj jej najlepszy telefon dla emeryta. W czym jest jego zaleta? Zwyczajnie ma bardzo duże przyciski z ogromnymi i widocznymi literami. Dodatkowo, wydaje się on być niezwykle prosty w obsłudze. Wnuki mogą zapisać swoje numery pod przyciskami numerycznymi i to spowoduje, że senior rodu nie będzie musiał zapamiętać numery na pamięć albo przepisywać je z zeszytu. Jest także telefon wzmocniony, który jest bardzo niezniszczalny, że bez problemów przetrwa upadek nawet na płytki w kuchni, jeżeli babci wypadnie on z dłoni w c\asie gotowania. Ten typ telefonu często wybierają także podróżnicy, gdyż nigdy nie wiadomo co przydarzy się w Amazonce lub na Saharze.
Trzeba dać dziadkom telefon skonstruowany specjalnie dla nich. obsługa takiego telefonu jest banalna. W skutek tego będziemy pewni, że z naszymi matkami zawsze będziemy w kontakcie.

Tags: telefony, czas, obsługa