Typy, cechy oraz charakterystyka telebimów.

Posted on 05/02/2022 7:34am

Niezwykle dużą popularność w ostatnim czasie osiągają reklamy puszczane na telebimach. Nowoczesne czasy wymagają innowacyjnych przedsięwzięć w każdej dziedzinie życia, nawet w reklamie. Czasy standardowych bilbordów po trochu się kończy, a zastąpi je sieć telebimów, czyli innowacyjne proceduralnie bilbordy, monitory wizyjne, złożone z parunastu tysięcy żarówek ledowych. Telebim da się także określić wyświetlaczem diodowym, pełnokolorowym.


Telebim reklamowy led
Author: FlexVision.pl
Source: FlexVision.pl
Jakie są cechy telebimów? Powszechnie mówi się, iż posiadają one znaczną wyższość nad projektorami, ponieważ w bardzo jasne dni na telebimach pokazywany jest bardzo czytelnie wszystkie obrazy. Dzieje się to ponieważ czytelność telebimu wywołana przez parokrotnie większą jaskrawość telebimu. Każdy telebim posiada konstrukcję modułowaną, szczegółowe moduły są w kształcie prostokąta, a ich suma powinna być dopasowywana samodzielnie, do własnych potrzeb. Pojedynczy wyświetlacz telebimu złożony jest z pikseli, zainstalowanych na matrycy.

Telebimy są głównie do wyświetlania reklam tekstowych lub graficznych. Wyszczególnić da się telebimy ze swoją pamięcią dyskową oraz telebimy łączące się z komputerem. Te wymienione najpierw posiadają tę korzyść, że sterowanie nimi nie potrzebuje jakichkolwiek narzędzi, jakim jest przykładowo procesor. Do jego sterowania starczy zainstalowany sterownik, poprzez który można puszczać reklamy.

Telebim w Krakowie
Source: www.medas-media.com.pl
Rodzajów telebimów jest całe mnóstwo. Zwrócić uwagę trzeba na innowacyjne megacienkie. Również montaż telebimów nie jest problematyczna, bo można to wykonywać od przodu. Owo usprawnienie daje możliwość zmniejszenia kosztów związanych z instalacją platformy z tyłu ekranu.

Jeżeli zaintrygowała Cię prezentowana kwestia, śmiało wejdź na ten odnośnik - to omówienie zapewne również będzie dla Ciebie wartościowe!

Telebim staje się dzięki temu lekki. Atutem takiego instalowania telebimu jest również fakt, że nie potrzeba żadnych dźwigów, czyli ciężkiego sprzętu. Samo zarządzanie wykonuje się przez specjalny program, który wbudowany w wyświetlacz. Więcej informacji na stronie:


Warto także powiedzieć o tym, iż przykładowy telebim ma receptor temperatury i wilgotności na zewnątrz, przez co na telebimie, poza spotami pokazuje się rzeczywista nowina dotycząca pogody, a także zegar, czyli aktualna godzina oraz data. Niektóre monitory mają też samoczynną regulację jasności. Dokonuje pomiaru jasności z środowiska i ustawia swoją jasność pokazywania spotów.

Tags: komputer, telebim