Telefony stacjonarne dla seniorów

Posted on 04/01/2022 7:26am

Obsługa dzisiejszego telefonu osobie starszej z reguły sprawia sporo komplikacji.


Niewielkie guziki nie pasują do nieefektywnych palców zaatakowanych reumatyzmem, a mały ekran nie pozwala dojrzeć tego, co się na nim znajduje.


telefon stacjonarny przewodowy
Author: Scott Lewis
Source: http://www.flickr.com


Coraz to bardziej nowoczesne konstrukcje są także niezwykle trudne do zrozumienia dla osób, jakie wykształciły się w innej erze jak też na innych telefonach. W kategorii prezentów dla babci i dziadka sklepy oferują nam grupę aparatów telefonicznych dla starszych osób, które wyróżniają się specjalną konstrukcją oraz wielkimi, dostrzegalnymi przyciskami. Proponują na przykład telefon stacjonarny przewodowy umyślnie zaprojektowany dla nestora wyposażony w głośny dzwonek.
android
Author: Maria Elena
Source: http://www.flickr.com


Proponują także telefon stacjonarny bezprzewodowy dla seniora wyekwipowany w ekran i przyciski z obrazkami umożliwiające lepiej zrozumieć funkcjonowanie urządzenia. W zestawie znajduje się też specjalny przycisk SOS, jaki po wciśnięciu wybiera z automatu połączenie ze zdefiniowanymi numerami. Rekomendujemy Państwu także specjalną przystawkę do telefonu, doskonałą tak dla nestorów, jak także dla dzieci.

Jeśli w znajdującym się tutaj poście nie znalazłeś interesującej Cię informacji, to kliknij ten odnośnik i zobacz sam (https://pkrajewski.pl/wnetrza/) podobny tekst.

Przystawka pozwala na zaprogramowanie paru numerów oraz asygnowanie ich do guzików z fotografiami bliskich, dzięki czemu wyselekcjonowanie odpowiedniego połączenia nie wymaga znajomości numeru.


W marketach znajdziecie też Państwo bardziej klasyczne telefony dla starszych osób wyróżniające się jedynie większymi przyciskami, lepiej dostrzegalnymi i dostępnymi dla mniej sprawnych palców. Specjalny telefon dla seniora jest to kapitalny pomysł na podarek dla babci bądź dziadka.

Tags: ekran, Auto, zdjęcia