Telefony stacjonarne dla seniorów

Posted on 23/09/2020 8:03am

Obsługa dzisiejszego telefonu osobie starszej z reguły sprawia sporo komplikacji.


Niewielkie guziki nie pasują do nieefektywnych palców zaatakowanych reumatyzmem, a mały ekran nie pozwala dojrzeć tego, co się na nim znajduje.


telefon stacjonarny przewodowy
Author: Scott Lewis
Source: http://www.flickr.com


Coraz to bardziej nowoczesne konstrukcje są także niezwykle trudne do zrozumienia dla osób, jakie wykształciły się w innej erze jak też na innych telefonach. W kategorii prezentów dla babci i dziadka sklepy oferują nam grupę aparatów telefonicznych dla starszych osób, które wyróżniają się specjalną konstrukcją oraz wielkimi, dostrzegalnymi przyciskami.

Nasz link do www wymiana szybki w iphone 6s zdziwi Cię niezwykle optymistycznie. Wyszukasz tam masę szczegółowych wiadomości. Zatem nie czekaj i wejdź tam!

Proponują na przykład telefon stacjonarny przewodowy umyślnie zaprojektowany dla nestora wyposażony w głośny dzwonek.


android
Author: Maria Elena
Source: http://www.flickr.com


Proponują także telefon stacjonarny bezprzewodowy dla seniora wyekwipowany w ekran i przyciski z obrazkami umożliwiające lepiej zrozumieć funkcjonowanie urządzenia. W zestawie znajduje się też specjalny przycisk SOS, jaki po wciśnięciu wybiera z automatu połączenie ze zdefiniowanymi numerami. Rekomendujemy Państwu także specjalną przystawkę do telefonu, doskonałą tak dla nestorów, jak także dla dzieci. Przystawka pozwala na zaprogramowanie paru numerów oraz asygnowanie ich do guzików z fotografiami bliskich, dzięki czemu wyselekcjonowanie odpowiedniego połączenia nie wymaga znajomości numeru.
W marketach znajdziecie też Państwo bardziej klasyczne telefony dla starszych osób wyróżniające się jedynie większymi przyciskami, lepiej dostrzegalnymi i dostępnymi dla mniej sprawnych palców. Specjalny telefon dla seniora jest to kapitalny pomysł na podarek dla babci bądź dziadka.

Tags: ekran, Auto, zdjęcia