Szkiełka hartowane na telefon - a więc, funkcjonalność i ochrona w jednym!

Posted on 13/06/2022 7:28am

Jak sama nazwa wskazuje, szkiełko hartowane, to szkiełko o niewiarygodnie wysokiej "hardości", czyli po prostu twardości i wytrzymałości. Jednakże w jaki sposób takie szkło ma możliwość naszym osobom dopomóc, pomijając zwyczajną ochroną telefonu przed zarysowaniami? Czy nie ograniczy nam możliwości dotykowych? W jaki sposób się ją zakłada? Czy wszystkie szybeczki pasują do każdziutkiego telefonu komórkowego? To wszystko oraz jeszcze więcej bez żadnego problemu odnajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego - właśnie dzierganego - felietoniku!


Choć niejeden o tym może nie wiedzieć, szkła ochronne na telefon, są to szkiełka hartowane, które to są obecnie najbardziej twardym i niezawodnym sposobem do zabezpieczenia komórki rodzaju smartfon.
porady
Author: Trust
Source: Trust


Nowy Walkman® serii W
Author: Sony
Source: Sony


Nie można go porysować, a pęknięcia są niemalże niemożliwe, dzięki czemu istnieje całkowita ochrona all secure - (systemy alarmowe trójmiasto) przed uszkodzeniami typu mechanicznego. Dlatego, iż jest to całkowicie przezroczyste szkło, obraz i kolorystyka w naszym telefonie komórkowym nie pomniejsza się pod względem ich intensywności, ani tak naprawdę nie zmniejsza się funkcjonalność samego ekranu dotykowego - działa tak samo jak przedtem, a czasem nawet i lepiej. Na pytanko: "Czy może wszystkie szybeczki pasują do każdego telefonu?" - odpowiedź brzmi oczywiście: "Nie", albowiem każdziutki model komórki ma inne wymiary i kształty, jednakże jak to prosto się domyśleć, obecnie tego typu szybki istnieją na niemalże każdziutki model smartfona, więc nie posiadając problemu dobierzemy taki "dla samego siebie".
Co do kwestii samiutkiego zakładania takiej szybki, to jest to bardzo proste i nieskomplikowane - Wystarczy ją dobrze nałożyć. Warto również zaznaczyć, że dobrze dobrana szybka bywa niemal niewyczuwalna dla palca oraz nie odstaje od telefonu.

Tags: dom, model, czas, RAM