Modne i cenione wyroby elektroniczne.

Posted on 17/09/2014 12:22pm

W czasach, gdy duża część elektroniki jest projektowana w Ameryce lub krajach azjatyckich, firma produkująca nowoczesne smartfony, nawigacje czy tablety, mająca swoją siedzibę na terenie Polski nieco niezwykle. Jak się jednak okazuje, na rynku działa tego typu firma, i co ważniejsze, doskonale radzi sobie wśród konkurentów z Azji.

Tablet GoClever
Author: GoClever
Source: GoClever
Tą firmą jest Goclever, od ponad siedmiu lat projektująca zaawansowane urządzenia elektroniczne dla odbiorców którzy cenią wygodne użytkowanie i wysoką jakość wykonania. Główne centrum badawcze i projektowe firmy zostało zlokalizowane w Poznaniu i tam projektuje się praktycznie wszystkie nowe produkty, zaś produkcja, w powodu kosztów, zlokalizowana jest w chińskim mieście. Lecz dzięki odpowiednim procedurom sprzęty które są oferowane w sprzedaży są wykonane ściśle wedle wytycznych projektowych i trzymają odpowiednią jakość i parametry. W ofercie Goclever znajduje się wiele najróżniejszych wyrobów, na przykład takich jak smartfony, tablety, rejestratory i samochodowe nawigacje, a oprócz tego chyba wszystkie potrzebne drobiazgi potrzebne przy używaniu innych produktów, takie jak przykładowoa goclever bateria.Jednym z najnowszych urządzeń wypuszczonych przez firmę jest spory, pięciocalowy . Solidnie zrobiony, posiadający mocne podzespoły telefon ten zdobył niemałe zainteresowanie klientów. Oferowany on jest na atrakcyjnych warunkach jeśli się go porówna z konkurencją, dzięki czemu stał się on chętnie wybieranym urządzeniem.

Smartfon ten wyposażono w aparat cyfrowy z dużą matrycą, wysokie parametry ekranu dotykowego i możliwość użytkowania dwóch kart SIM. Standardowo w zestawie znajduje się sam smarfton, instrukcja obsługi oraz goclever ladowarka, użytkownicy mogą jeśli będą chcieli rozszerzyć możliwości telefonu zakupić odpowiednią kartę pamięci o dużej pojemności. Dużym zainteresowaniem klientów cieszy się również inny produkt tego producenta, to znaczy goclever navio 505 pl (szczególy oferty na stronie: ). Nawigacja ta posiada szybki, intuicyjny układ interfejsu i szczegółowe plany całego kraju. z pewnością zainteresuje baza radarów policyjnych, przez niej wyjeżdżając w trasę przygotować się można na miejsca, gdzie znajduje się bardzo kosztowna niespodzianka.

Tags: tablet, telefon, Elektronika, nawigacja, nawigacja samochodowa, smartfon