Sposób na filmowanie w ekstremalnych warunkach

Posted on 28/03/2018 9:35am

Sporty ekstremalne ostatnimi czasy zyskały ogromną popularność, nie tylko dzięki możliwości doznania przygody a także poczuciu przyrostu adrenalinyLudzie oglądający film w kinie
Author: Strelka Institute for Media, Architecture and Design
Source: http://www.flickr.com
Lecz i opcji ich równoległego uchwycenia za pomocą odpowiedniej kamery, dzięki temu można powracać do nich za każdym razem kiedy tylko zapragniemy - kamera sportowa.


Pierwszym krokiem jaki powinniśmy wykonać chcąc filmować nasze wyczyny sportowe jest dobór kamery. Kapitalnym rozwiązaniem może okazać się kamera sportowa, jaka świetnie sprawdzi się w tego typu przedsięwzięciach. Co więcej jest możliwość dopasowania wielu typów stabilizatorów, które są wręcz nieodzownością jeżeli chcemy nagrać obraz filmowy wysokiej jakości, który zagwarantujemy tylko i wyłącznie dzięki należytemu unieruchomieniu kamery. W ów sposób nabędziemy pewność, iż obraz będzie przedstawiał tylko nasze ruchy, a nie przykładowo ruch aparatu, który może zniszczyć zaplanowany rezultat.


Do tego rodzaju filmowania doskonale nada się przykładowo statecznik, który ma możność utwierdzenia na naszym kasku albo chociażby jednośladzie jeżeli go wykorzystujemy. Wtenczas takie filmowanie jest o wiele bardziej efektowne i skuteczne niż mogłoby się z początku wydawać. A każdy kto chociaż raz spróbował wie, że bardzo szybko statecznik okaże się dla niego czymś praktycznie koniecznym - bardzo ciekawe info o DJI Phantom 4.


W czasie gdy bezzałogowe statki większości osób kojarzą się z nowoczesnym przyrządem wojskowym, okazuje się, że są one coraz szerzej wykorzystywane w cywilnych zastosowaniachTe latające urządzenia są coraz popularniejsze, natomiast w nadchodzących latach szykuje się prawdziwy boom na filmy wykonane przy wykorzystaniu dronów DJI Phantom 4.

Tags: projekt, kamera, pomoc, możliwości, drony