Smartfon w obecnych czasach wydaje się być dla ludzi niczym prawa ręka - nie chcemy już bez niego funkcjonować

Posted on 27/09/2019 7:37am

Obecny wiek obfituje w ogromny postęp technologiczny. Prawie każdego roku na rynku pojawiają się nowości, które usprawniają nasze życie - od zwykłego sprzątania oraz robienia zakupów aż do sposobu kontaktu z kolegami.


Obecnie smartfon to nie zwykły telefon.


Codzienna aktywność
Author: Apteka-zdrowie.eu
Source: www.apteka-zdrowie.eu


Linux
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl
Diamond D10
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl


To bez mała całe nasze życie. Tam mamy terminarz oraz ukochaną playlistę, przy jego użyciu kontaktujemy się ze znajomymi i oglądamy filmy. Rynek podaży telefonów jest potężny i zapewnia znaczne dochody. Nie ma się więc co dziwić, że coraz częściej tworzą się spółki, które pragną mieć swój udział w podziale tego lukratywnego tortu. Nowicjuszami na rynku są Chińczycy, którzy coraz częściej są prawdziwym zagrożeniem dla starych wyjadaczy. Chińskie firmy z reguły należą do ludzi energicznych, którzy nie boją się eksperymentować i to jest ich najważniejszy atut. Taka jest firma Xiaomi, która została założona w stolicy Chin około 15 lat temu. Jest to młoda, ale dynamicznie działająca spółka, która przebojowo podbija nie wyłącznie azjatycki rynek. Od 2016 roku możemy kupić ich Produkty również w Polsce dzięki kilku dystrybutorom. I nie są to wyłącznie smartfony, ponieważ spółka wytwarza również routery, głośniki przenośne, smartwatche czy oczyszczacze powietrza.


Ich akcesoria mają świetny design i dlatego są chętnie zamawiane przez młodych ludzi, którzy kochają nowinki oraz nietuzinkowe rozwiązania. Firma Xiaomi stale rośnie i wszystko wskazuje na to, że za jakiś czas dołączy do grupy najlepszych w tej branży. Warto zatem zapamiętać ich logo i zainteresować się ich stroną Internetową.

Tags: Internet, Produkty, akcesoria, smartfony, Przedsiębiorstwa