Sigma to marka, która tworzy znakomite obiektywy w przystępnej cenie do aparatów znanych marek

Posted on 21/06/2018 9:02pm

Sigma jest firmą, która ma w ofercie znakomite obiektywy do lustrzanek oraz bezlusterkowców. Jej artykuły przeznaczone są do aparatów większości renomowanych marek, przykładowo do Nikona czy Pentaxa.
Charakteryzują się one znakomitą jakością i niską ceną.


Jeśli szukamy dobrego obiektywu do swojego aparatu, to Sigma na pewno jest doskonałym wyjściem. Wspaniałym obiektywem do aparatów z matrycą APS-C jest Sigma 18-35mm – jest to obiektyw niesłychanie jasny, niezależnie od tego, jaką ogniskową nastawimy- . Jest to produkt znakomity, jeżeli chcemy fotografować przykładowo pejzaże, ale pragniemy również mieć możliwość zrobienia portretu. Wielką zaletą tego zooma jest też jego koszt – obiektyw Sigma 18-35mm kosztuje poniżej trzech tysięcy złotych, co jest naprawdę znakomitą okazją.


sigma 18-35mm
Author: NOGRAN s.r.o.
Source: http://www.flickr.com


Innym wysokiej jakości zoomem tej marki jest Sigma 24-105mm. Jest to produkt dedykowany do lustrzanek z pełną klatką. Jego ogniskowa sprawia, że jest on dobry właściwie do wszystkich rodzajów fotografii. Poradzi sobie jako obiektyw do pejzażów, portretów oraz do fotografii detali czy przykładowo reportaży. Jest on trochę ciemniejszy niż Sigma 18-35mm, jednak nie będzie to dużym kłopotem. Jego wielką zaletą jest dość szybki autofokus i wytrzymała konstrukcja. Możemy mieć pewność, iż Sigma 24-105mm sprawdzi się w każdej sytuacji- Salon Sigma ProCentrum.
Warto jednak przeglądnąć najróżniejsze testy zamieszczone w sieci, aby mieć pewność, że nabędziemy produkt spełniający nasze oczekiwania.


Znakomitym rozwiązaniem będzie także przeglądnięcie oferty paru sklepów, być może znajdziemy wyjątkowe okazje.

Tags: firmy, Produkty, sklep, fotograf, internecie