Rozwiązania dla firmy Kofax.

Posted on 11/02/2020 10:11am

Jednym z najpopularniejszych oraz najbardziej zaawansowanych narzędzi informatycznym jest Kofax. System ten to przede wszystkim przetwarzanie każdego rodzaju dokumentów w firmie. Ten proces działa dzięki skanerom laserowym i chodzi w nim głównie o to, by skanowanie oraz przetwarzanie plików mogło odbywać się jednocześnie w poszczególnych siedzibach tego samego przedsiębiorstwa. Jednak globalizacja tego nie jest konieczna, wszystko należy do poszczególnej jednostki. Zaletą tego programu jest także alternatywa działania na dość sporej sumie stron za jednym zamachem. Może to być nawet milion stron w miesiącu, a Kofax potrafi także pliki elektroniczne, czyli przykładowo pdf.
efematic.pl
Author: lab604
Source: http://www.flickr.com
Bardzo ważnym działaniem Kofaxu są innowacyjne możliwości katalogowania dokumentów oraz ich separowanie - efematic.pl/rozwiazania. W standardowych modelach zainstalowane są narzędzia, które czytają dokumenty w systemie pełnotekstowym. Następną cechą Kofaxu jest umiejętność analizowania kodów kreskowych dwuwymiarowo. Tak samo umie analizować patchkody, formularze czy metryki umów. Jest on niezwykle intuicyjnym programem, domyślnie pobiera niezbędne dane zewnętrzne, wstawia te informacje we wskazane\w pokazane punkty, a do swej optymalnej działalności używa list rozwijanych.Separowanie plików w Kofaxie działa w oparciu kodów kresowych, a do sprawdzania jakości dokumentów używany jest specjalny moduł kontroli jakości oraz moduł akceptacji tych dokumentów. A jeśli jakość zostaje niezaakceptowana przeróżne panele ulepszają ją do jakości optymalnej. Ten sam moduł wygładza każdą stronę, eliminuje strony puste oraz czarne boki, mechanicznie je kontrastuje, ustawia, odtwarza treści. Kofax intuicyjnie także dopasowuje ustawienia skanu, a sam przebieg skanu jest zdecydowanie bardziej wydajny. Nie da się ukryć Kofax jest systemem bardzo zaawansowanym ze względów technologicznych oraz niezwykle funkcjonalnym. Ma swoją bazę danych, przez co funkcjonuje jeszcze bardziej wydajnie.

Zaciekawiła Cię ta informacja? Jeżeli masz ochotę dowiedzieć się więcej - odwiedź www (https://smarteducation.pl/generator-pomyslow/) a zapewne poznasz wiele interesujących faktów.

Przedsiębiorstwo Kofax bez wątpienia jest pionierem na rynku, jeżeli chodzi o sposoby zastosowania innowacyjnych technologii kopiowania w licznych przedsiębiorstwach, w zasadzie bez znaczenia na to, w jakiej dziedzinie funkcjonują.

Tags: firma, Kofax