Rozważnie wypromuj swą działalność, zwłaszcza charytatywną

Posted on 18/01/2018 11:16am

Dowolna działalność potrzebuje głośnej i atrakcyjnej promocji. Nawet, jeśli jest to działalność charytatywna. Warto wykorzystać loterię, by uatrakcyjnić festyn, zbiórkę na konkretny cel bądź smsową grę.


organizacja loterii
Author: Arkadiusz Sikorski
Source: http://www.flickr.com
Nowe dyski My Passport
Author: WD
Source: WD


Loteria to doskonała rozrywka dla każdego. Głównie dlatego, iż wzbudza sporo emocji. Każdy chce sprawdzić, czy szczęście się do niego dziś uśmiechnie. Niestety fachowa organizacja loterii nie będzie łatwa. Prawne przygotowania do takiej zabawy należy rozpocząć dość wcześnie. Nie zapomnijmy o tym, by zapłacić podatek od gier oraz loterii. Tylko wtedy zabawa będzie legalna. Na początku trzeba posiadać pomysł na loterię. Trzeba pomyśleć nad celem, typem konkretnej loterii Oraz jej rozmachem. Te ogólnikowe informacje zawieramy w dokumentach, jakie złożyć musimy do naczelnika urzędu celnego. Należy się zastanowić na przykład ile osób ma sprzedawać losy, aby loteria stała się dla nas opłacalna. Jeśli prowadzimy zabawę na rzecz szczytnego zamysłu, należy także zrekrutować właściwą ilość wolontariuszy jak również ustalić miejsca sprzedaży.


Jeżeli nasza działalność będzie charytatywna, musimy rzecz jasna uzbierać nagrody. Najlepiej zainteresować działalnością lokalne media, oraz punkty usługowe. Nagrody staną się dzięki temu praktyczne i nie nazbyt drogie. Pamiętajmy, że naszym sponsorem może stać się również drukarnia, która drukuje losy. Taka zabawa to dla wielu firm idealna reklama. Organizacja loterii jednak na tym wcale się nie skończy.


Należy jeszcze przygotować odpowiednią ilość losów. I w końcu nadchodzi ten dzień, kiedy nasza loteria startuje, a nieosiągalny dotąd cel staje się rzeczywistością. To cudowny czas.

Tags: lot, gry, reklama, stal, sprzedaż