Przenośniki ślimakowe – cóż to jest?

Posted on 01/10/2020 8:22am

Przenośnik ślimakowy to maszyna służąca do transportu ziarna, mąki i innego rodzaju surowców sypkich. Dodatkowo umie selekcjonować zboże i bezproblemowo wypełniać nim przygotowane worki.

Największą przydatność wykazuje przy okresie zbiorów, gdy ziarno zbiera się w stodołach i przestronnych silosach. Przenośniki ślimakowe są relatywnie mało kosztowne i, co niesamowicie ważne, nie pobierają dużo mocy..

Najmocniej wszechstronnym typem maszyny okazuje się przenośnik ślimakowy skonstruowany do zmiany położenia. To oczywisty sprzęt dla zarządców normalnych gospodarstw wiejskich, ze względu na wielość zastosowań i łatwość manewrowania. Takie przenośniki - dowiedz się więcej o przenośniki pantograficzne http://olejnik.pl/przenosniki-elastyczne-grawitacyjne-roleczkowe/ - umożliwiają operowanie w szerokim zakresie kątów i połóżeń.

Wykonanie konstrukcji stalowych - konstrukcji stalowych - Kolejną odmianą są transportery ślimakowe wbudowane na stałe. Wspaniale pasują do operowania przy dużych spichlerzach i silosach. Mają kilka mocnych stron – są dość małe, a jednocześnie pakowne i potrafią transportować materiały sypkie na duże wysokości.</div><!--pagebreak-->
<div style=Na końcu omówimy przenośnik poziomy.

Ta oferta wyroby z poliuretanu jest niezwykle ciekawa i jeżeli szukasz większą ilość danych na prezentowaną tu kwestię, to odnajdziesz je tutaj.

Używany jest w sytuacji, gdzie wymagany jest transfer [TAG=surowce" title="Promus Katowice" />
Source: www.promus.katowice.pl
w środku hali czy spichlerza.

Tags: transport, maszyny, przenośniki, surowce