Przedsiębiorstwo deweloperska Archicom wewnątrz Wrocławiu - a więc, inwestowanie w mieszkaniowe, oraz powierzchnie typu komercyjnego

Posted on 06/05/2022 7:37am

Jak zostało już tutaj wspomniane w temacie, Archicom to przedsiębiorstwo deweloperska. Chociaż mało kto o tej rzeczy ma pojęcie, wspomniana przedsiębiorstwo działa na rynku polskim już od 30 lat, będąc jedną spośród najmocniej popularnych i wiarygodnych przedsiębiorstw deweloperskich na terenie naszego rodzinnego kraju.
tonery
Author: Maurice Velati
Source: http://www.flickr.com


archicom wrocław
Author: chris walker
Source: http://www.flickr.com


Jak łatwiutko się domyśleć, owa firma ma w posiadaniu już dosyć duży dorobek inwestycyjny oraz komercyjny. W naszym pisanym dzisiaj felietonie zbliżymy wewnątrz jakich to miejscach istnieją już budowle firmy Archicom i czy ograniczają się tylko do miasta Wrocław.


artykuły
Author: Klimatop
Source: www.klimatop.pl


Nasz dzisiejszy tekst rozpoczniemy od wyjaśnienia ostatniego zagadnienia we wstępie, czyli czy firma deweloperska archicom Wrocław samo ogranicza swoje pole rozbudowy tylko do wspomnianego przed chwilką miasteczka? Otóż odpowiedź brzmi: Nie, gdyż owa przedsiębiorstwo obejmuje własnymi rękami również pobliskie miasta, takiego typu jak choćby Krzyki, czy też Sępolno, a nawet i Psie-Pole.

Jeśli ten tekst Cię intryguje, to wejdź na ten odnośnik - zobaczysz tam unikalny serwis (http://moderator.pl/czesci-zamienne/regeneracja-czesci.html), który zapewne uznasz za wartościowy.

Wracając jednakże do najistotniejszego - Inwestycje mieszkaniowe, które były realizowane poprzez archicom Wrocław, są to w szczególności: Olimpia Port (typu bazy rekreacyjno-sportowa), River Point (to zespół trzech apartamentów), Różyczki Wiatrów (serce Krzyków, blisko parków), Słoneczne Stabłowice (osiedle typu Mieszkania dla Młodych wraz z klubem fitness), czy tez Ogrody Hallera (osiedle willowe w obszarze Borka) i tak dalej.
Co do powierzchni komercyjnych, to posiadamy tam: Na wynajem - Renaissance Business Centre, czy też West Forum, oraz: Na sprzedaż - wspomniane już Olimpia Port oraz Ogrody Hallera, oraz (również zawarte w liście inwestycji w mieszkania, lecz u nas nie wymienione) Księżno (a więc lokaliki typu biurowo-usługowego).

Tags: mieszkania, firma, miejsca