Oświetlenia neonowe

Posted on 06/04/2019 7:47am

Gdy mamy własny bar albo sklep powinniśmy go dobrze zaprezentować odpowiednio oświetlając. Doskonale wyeksponowana witryna, dostrzegalny z oddali szyld, z pewnością sprawią, że nasze miejsce zapadnie w pamięć przechodniom.


Od kilku lat do łask wracają neony tak popularne w ubiegłym wieku. W pewnej chwili zostały określone jako kiczowate i w wielu miejscach zniknęły z ulic, teraz jednak wracają do mody i warto wykorzystać możliwości które nam dają.

Neony diodowe wciąż możemy wykonać na zamówienie według swojego projektu. W wielu miastach odnajdziemy niewielkie firmy, które się tym trudnią. Umiejętne kształtowanie szkła, operowanie gazem i neon gotowy. Musimy o niego jednak odpowiednio dbać, regularnie uzupełniać. Jeżeli tylko o tym nie zapomnimy, będzie on ozdabiał wejście do naszego lokalu czy sklepu przez wiele lat. Trzeba wymyślić ciekawy i niesztampowy projekt, niech przyciąga spojrzenie, przykuwa uwagę, niech zaciekawi potencjalnych klientów. Przecież to jego najważniejsze zadanie.

Światła LED
Author: Yasna Communications
Source: Yasna Communications
Gdy wejście do lokalu już mamy wyeksponowane pomyślmy jakim sposobem wyeksponować jego wnętrze.

Jeżeli zaciekawił Cię opisywany tekst, to odsyłacz do wpisu zaprowadzi Cię do równie ciekawych materiałów. Nie ociągaj się tylko kliknij tutaj!

W pubie czy restauracji górne źródło światła to zły pomysł, powinniśmy skupić się na podkreśleniu konkretnych stolików za pomocą światła, podkreślić bar, czy gabloty na produkty. Można to doskonale zrobić wykorzystując taśmy led. Wiele małych, mocno świecących żaróweczek sprawdzi się zdecydowanie lepiej niż inne rozwiązania.

Jeśli zaciekawił Cię tego typu artykuł, zobacz inne informacje w tym temacie. Najlepiej sprawdź sam włącznik światła simon, odnajdziesz tutaj analogiczne wiadomości.


Zobacz resztę tu lampy podłogowe


Takiego rodzaju taśmy rgb można wykorzystać też jako źródło głównego światła, na przykład rozprowadzając pod sufitem. Można za ich pomocą podkreślić schody. Tak naprawdę można bawić się światłem jak tylko sobie wymarzymy. Naturalnie tego typu taśmy możemy wyszukać w wielu kolorach. Można za ich pomocą dopasować barwę światła do aranżacji naszego wnętrza. Można naturalnie użyć także inne typy oświetlenia. Nikt nie mówi, że skoro oświetlamy wnętrze taśmami led, nie możemy już postawić niewielkich lampek na stolikach czy lamp stojących przydających uroku wnętrzu. Jeżeli dobrze to rozplanujemy nasz lokal będzie wyglądał doskonale. A gdy nie znamy się na oświetleniu w każdej chwili mamy możliwość by skorzystać z porady projektanta oświetlenia. Z pewnością doradzi nam jak podkreślić światłem najefektowniejsze fragmenty wnętrza.
Napisał

Tags: LED, diody, oświetlenie, światło, źródło światła, Sufit, lamp