Nowatorskie wyjścia to znak rozpoznawczy firmy Amica

Posted on 27/02/2021 7:28am

Od wielu lat marce Amica przyświeca jeden cel: kreować praktyczne urządzenia dostosowane do modyfikujących się potrzeb konsumentów. Z tej przyczyny AGD do zabudowy Amica to połączenie innowacyjnych rozwiązań technicznych a także gospodarności z niepowtarzalną estetyką wykonania.

Dążenie do wytwarzania najnowocześniejszych, efektywnych produktów najwyższej próby, m. in. zostało docenione zarówno przez nabywców, jak też profesjonalistów. Amica pozyskała m.in. mnogie wyróżnienia: The Most Trusted Brand, nagrodę Red Dot jak też tytuł Superbrands Created in Poland 2013. Amikę raduje zadowolenie klientów, to że aż tak ufają marce i lubią ją. Potwierdzeniem uznania są uzyskane nagrody, będące naturalnie powodem do dumy jak też jednocześnie motywacją do tego, ażeby oddać w ręce Klientów następny produkt, który znów potwierdzi ich doskonały wybór. Nagrody dodają skrzydeł a także stanowią wyzwanie, któremu Amica stara się podołać, ażeby nie rozczarować konsumentów jak też utwierdzić ich w przekonaniu, że na tą markę zawsze mogą liczyć.piekarnik
Author: Candy Polska Sp. z o.o
Source: Candy Polska Sp. z o.o
Ilość tych nagród wciąż zwiększa się, a ich uzupełnieniem są opinie ekspertów. Płyta indukcyjna funkcjonująca bez potrzeby podłączenia wysokiego napięcia? Amica jako pierwsza wprowadziła na rynek płytę o napięciu dwustu trzydziestu V. Piekarniki Amica posiadają system OptiGas to idealne rozwiązanie, jakie pozwala zmniejszyć zużycie gazu do 12%. Dzięki Amice i specjalnie stworzonym przez nią dyszom, jest ono osiągalne w milionach mieszkań.

Wartościowe doświadczenie, które Amica zdobywa już od powyżej pół wieku, czyni z niej lidera na krajowym rynku AGD, a również pozwala wdrażać na rynek coraz bardziej nowoczesne artykuły ułatwiające domowe obowiązki. Przykładami mogą być te elementy wyposażenia. Okapy Amica łączą w sobie oryginalne rozwiązania techniczne, współczesny design jak też funkcjonalności umożliwiające przyjazne użytkowanie. Eksperci Amiki wiedzą jak ważne są drobiazgi zarówno jeśli idzie o stylistykę, jak i komfort użytkowania. Najdrobniejszy szczegół, taki jak pokrętła piekarnika, panel sterowania indukcyjnej płyty, wyświetlacz w zmywarce, to wszystko ma znaczenie. Rekomendujemy również małe AGD do kuchni Amica.

Użycie nowoczesnych technik sprawia, iż produkcja w fabrykach Amiki jest przyjazna środowisku.

Tags: marka, gaz, klienci, panel