Opis najczęściej wybieranych rodzajów etui, jak dobrze je dobrać do swojej komórki.

Posted on 16/06/2018 6:15pm

Większość osób, kupując nowy aparat telefoniczny chce, żeby jak najdłużej on służył. Lecz nawet jeśli będzie się o niego dbało, to i tak ciężko uniknąć różnych zanieczyszczeń albo rys.
rozwiązanie
Author: włodi
Source: http://www.flickr.com


wesele
Author: @sage_solar
Source: http://www.flickr.com


Dlatego też można zaraz po zakupie zainwestować w porządny pokrowiec, dzięki któremu telefon znacznie dłużej będzie trzymał nienaganny stan. Rzecz jasna przy założeniu że się wybierze pokrowiec dobrej jakości, na szczęście aktualnie nie ma z tym dużego problemu, gdyż ich wybór jest rzeczywiście duży. Przy zakupie etui (tutaj) trzeba pamiętać o kilku ważnych rzeczach, z których najważniejszą będzie właściwy rozmiar. Niejednokrotnie dostać można pokrowce przeznaczone do wybranych typów urządzeń, wybierając taki unika się kłopotów z dobraniem odpowiedniego rozmiaru i pasowaniem wymaganych otworów.


Sony Xperia M4 Aqua pokrowiec
Author: Arkadiusz Sikorski
Source: http://www.flickr.com


Kolejną rzeczą jest wybranie najlepszego modelu, tu do wyboru są między innymi futerały, typowe pokrowce i bumbery. Wybór odpowiedniego Microsoft Lumia 550 etui na telefon (https://www.maxcom.pl/pl/22-telefony-stacjonarne-dect) będzie zależał przede wszystkim od tego, jaki typ smartfona będzie chroniony i jakie potrzeby ma właściciel. Dość istotną decyzją także będzie materiał, z którego dany Sony Xperia M4 Aqua pokrowiec został zrobiony. Tanie i równocześnie dość dobrze się sprawdzają obudowy zrobione z kolorowych plastików i znacznie wytrzymalszego poliwęglanu.
Wielu klientów wybiera również chętnie etui z silikonu, materiał ten zapewnia wysoki poziom ochrony przy różnych upadkach. Z kolei osobom które szukają stylu i elegancji na pewno można polecić skórę, telefon w takim pokrowcu faktycznie dobrze wygląda.

Tags: materiał, rzeczy, Bor