Opieka nad niemowlakiem jest bardzo absorbująca, dlatego warto kupić przyrząd, który pozwoli słyszeć dziecko z każdego pokoju w mieszkaniu

Posted on 29/04/2020 8:00am

Mówi się, że opieka nad niemowlakiem to zatrudnienie na pełen etat. Trzeba je wszakże regularnie karmić oraz przewijać. Jednak, nawet kiedy śpi, trzeba je doglądać.


Zazwyczaj kiedy maluszek śpi, jego matka ma możliwość na kilka chwil także zrelaksować się lub zająć się wieloma ważnymi sprawami.
Nowa seria ultraszybkich dysków SSD
Author: Samsung
Source: Samsung


Wyposażenie
Author: OiMax
Source: http://www.flickr.com/


Ma możliwość odrobinę posprzątać mieszkanie albo przygotować jedzenie. Jednak instynkt matki nakazuje jej, by co kilka minut zaglądać do pokoju dziecka. Chce spraWDzić czy wszystko u niego w porządku. Jeśli przykładowo mama znajduje si w kuchni i przygotowuje obiad, a dzidziuś śpi w odległej części domu, to może nie usłyszeć jego płaczu. By nie chodzić zbyt regularnie do pokoju i nadsłuchiwać pod drzwiami, można po prostu nabyć sprzęt, który pozwoli nam słyszeń nawet oddech naszego noworodka. Elektryczna niania jest rewelacyjnym wynalazkiem. Jest lekka i dzięki temu mamy możliwość z nią przemieszczać się po naszym mieszkaniu. Możemy pójść z nią do kuchni i nawet do łazienki. Powinniśmy kupić takie urządzenie, które posiada większy zasięg. W szczególności przyda się to tym rodzicom, którzy mają dom. Są również takie elektryczne nianie, które posiadają funkcję słyszenia dziecka, ale również mówienia do niego. Płaczący maluszek, gdy usłyszy głos mamy, pewnie się uspokoi i nie będzie czuł się zagrożony oraz opuszczony.
W tym czasie mama zdąży dojść do pokoju z innej części mieszkania. To pozwoli jej zapanować na krótki moment nad płaczem maluszka. Nie będzie zatem zmuszona rzucać wszystkiego, aby bezzwłocznie do niego biec.

Tags: WD, dziecko, kurs, czas, zakup