Od czego wywodzi się marka Gorenje pralki oraz dlaczego warto się nimi zainteresować?

Posted on 13/06/2022 7:32am

Czy pamiętasz, że kiedyś wypranie ubrania polegało na moczeniu go w przykładowo jeziorze? Obywatele używali także inne procedury do których zaliczało się grzmocenie ubraniem o kamienie w zamyśle "wybicia" brudu z materiału.
Z upływem terminu zauważono, że do prania lepiej nadaje się ciepła woda niż chłodna. W 1797 r. powstał pierwszy pierwowzór tary, która stała się przełomowym udoskonaleniem.


odbicie - kominek
Author: uroczysko.net.pl
Source: http://www.flickr.com


Szczęśliwie dziś istnieją już Gorenje pralki, które znane są na calutkim świecie ze swojej skuteczności i klasy. Nazwa Gorenje pralki wywodzi się od małej wioski na Słowenii, w jakiej w 1950 r. otwarto zatrudniający zaledwie 10 person Okręgowy Warsztat Metalurgiczny Gorenje. W dzisiejszych czasach Gorenje pralki produkowane są poprzez przedsiębiorstwo będący jednym z ośmiu kluczowych producentów znacznego sprzętu AGD na calutkim świecie. Jednak nawet w dzisiejszych czasach ujednolicenia, Gorenje pralki wytwarzane są jedynie na obszarze Starego Kontynentu. Należałoby wspomnieć, iż pierwsza pralka mechaniczna Gorenje opuściła taśmę montażową już w 1964 r.


Już wtenczas korporacja Gorenje pralki nie zapewniała swoim interesantom tylko znakomitej jakości wyrobów, lecz również, w razie potrzeby, również naprawę i obsługę pogwarancyjną. Dzięki takiemu podejściu do petenta korporacja otrzymywała dodatkowe zaufanie w oczach różnych ludzi. A jakie są właściwie te Gorenje pralki? Bezgłośne, skuteczne, energooszczędne.
Wliczają się do tak zwanej jakości energooszczędności A+++, co znaczy, iż zużywają niezwykle niewiele prądu. A 1200 obr. na minutę, jakie zapewniają Gorenje pralki to faktycznie bardzo dużo. Pozostałymi słowy Gorenje pralki nie wyłącznie piorą, ale także suszą pranie.

Tags: AGD, klient, producent, klienta