Obudowa do Alcatel Pixi 4 4" - doskonały sposób na to żeby puścić wodze fantazji i dać wyraz swojej wyjątkowości

Posted on 27/02/2022 7:28am

Technologie mobilne w bardzo szybkim tempie zrewolucjonizowały nie tylko rynek, lecz także całą naszą codzienność. Stały się wszechobecnym rozwiązaniem.


Czemu tak się dzieje? Powodów jest co najmniej kilka.


obudowa do Alcatel Pixi 4 4
Author: Matteo Bagnoli
Source: http://www.flickr.com


Samsung
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Mała waga, niewielkie rozmiary, przenośny charakter telefonów komórkowych, prosta obsługa, wielofunkcyjność - wyliczać można bez końca. W dzisiejszych czasach komórka znajduje dużo różnego rodzaju zastosowań. To organizer, odtwarzacz muzyki, aparat fotograficzny czy klient poczty elektronicznej. Należy wspomnieć, że coraz chętniej bywa wykorzystywana, głównie przez młodych ludzi, jako swoisty atrybut będący świadectwem przynależności do określonej grupy społecznej, symbol swojej indywidualności. Pojawia się jednak pytanie: czy telefon może w istocie okazać się pomocnym „instrumentem” wyrażania siebie? Jak najbardziej. Pokrowiec HTC Desire 530 jest tego świetnym dowodem.

Uważasz, że ten tekst jest pomocny? Jeżeli tak, to zobacz oprócz tego ten wciągający artykuł (https://e-vemco.pl/) - on też zwróci Twą uwagę.

Na rynku spotkamy multum rozlicznych motywów i barw. Kora, cętki, trawa, kwiaty, serca, żelki, zwierzęta, samochody, budowle, graffiti, ideogramy - oferta jest niezmiernie bogata.


Tak naprawdę jedyne, co nas ogranicza w wyborze futerału to wyobraźnia. Możemy też iść o krok dalej i stworzyć własną oryginalną obudowę do telefonu, umieszczając na niej dowolny nadruk.

Tags: projekt, aparat, gra