Obiektyw jako istotny składnik aparatu fotograficznego

Posted on 06/05/2021 8:27am

Jednym z najważniejszych składników aparatu fotograficznego jest obiektyw. Rozstrzyga on w wielkim stopniu o jakości fotografii.


Obiektywy sigma a 35 f1.4 dg hsm cechuje się niezrównaną charakterystyką ekspresyjności, realizuje wygórowane oczekiwania fotografików o pasjach twórczych i artystycznych.
Frezarka do glazury GTR 30 CE Professional i stół GTD 1 Professional
Author: Bosch
Source: Bosch


sigma 10-20
Author: David Mellis
Source: http://www.flickr.com


Opracowany z maksymalnym akcentem na atuty artystyczne, dotrze w smaki eksploatatorów, jacy cenią kreatywny, mocny wyraz nad kompaktową strukturę, czy wielofunkcyjność - wejdź na Z wyjątkiem zdjęć pejzaży, sylwetek, martwej natury i prostych migawek z życia, wyśmienicie przydają się one do fotografii, jaka uwalnia w fotografie duchowego artystę. Zaprojektowano go pod kątem wyszukanej charakterystyki optycznej i siły wyrazu, dzięki czemu dostarcza wyrazistość artystyczną na dużym pułapie. Niezwykle wymyślny układ aż 13 soczewek gwarantuje niezwykłe rezultaty obrazu z pełną ostrością. Ten obiektyw winien się znaleźć w zestawie fotograficznym każdego fotografika.


sigma a 35 f1.4 dg hsm
Author: Didriks
Source: http://www.flickr.com


Ekstremalnie szerokokątny obiektyw sigma 10-20 posiada maksymalną liczbę przesłony F3.5 w całym obszarze ogniskowych - sporo więcej zobaczysz na tej stronie. Rozległy kąt zapewnia zdjęcia w zaskakującej perspektywie. Optymalna ilość przesłony sprawia, że obiektyw bardzo dobrze przydaje się do zdjęć we wnętrzach i zezwala skupić się na fotografowanym obiekcie. Cztery soczewki pozwalają na korektę zdeformowań i zapewniają kompaktową, lekką konstrukcję obiektywu.
Wielowarstwowe osłonki antyodblaskowe minimalizują odbicia i obrazy drugoplanowe, gwarantując obraz wysokiej jakości w całym obrębie ogniskowych. Osłona blokuje zbędne światło i minimalizuje wewnętrzne odbicia.

Tags: światło, obiektyw, zdjęcia, element