Nowoczesne, fachowe drony do zabawy

Posted on 06/10/2019 2:23pm

Drony są aktualnie używane na bardzo szeroką skalę. Zezwalają na filmowanie czy robienie zdjęć z całkiem innego ujęcia, co daje faktycznie niesamowite rezultaty.
Dron DJI Inspire 1
Author: DFShutterbug
Source: http://www.flickr.com
Wybornej jakości drony, takie jak dron DJI Inspire 1 PRO, posiadają znakomitej jakości parametry i perfekcyjną ostrość obrazu, wskutek tego zdjęcia oraz filmy nagrywane dzięki dronom, mają najwyższą jakość. Drony wykorzystuje się między innymi przy różnego typu wydarzeniach kulturalnych - koncertach, występach kabaretowych, festiwalach itp. Co więcej można je spożytkować także do sesji zdjęciowych oraz filmów ślubnych, reklamy bądź marketingu.

Do jednych z lepszych modeli dronów, które teraz mieszczą się na rynku, należy dron inspire 1, jaki poświęcony jest do kompetentnego użytku. Świadczy o tym choćby cena, jaka dosięga nawet do 14 tysięcy złotych. Dron cechuje się współczesnym, eleganckim designem, a także doskonałymi parametrami, pozwala na fachowe filmowanie, albowiem jest wyposażony w kamerę, jaka zapisuje obraz w standardzie 4K. Urządzenie umożliwia zgrabne, widzialne ujęcia, dodatkową opcja jest sposobność podglądu na żywo. Dzięki temu zdołamy systematycznie śledzić, które obrazy są rejestrowane poprzez dron, co rzecz jasna daje nam nad nim sporo większą kontrolę. Dron inspire 1 posiada podobnie inteligentny system zasilania, który zawiadamia użytkownika o pozostałym czasie baterii.Dron 3DR SOLO
Author: Christopher Michel
Source: http://www.flickr.com
Równie ogromną sławą cieszy się dron 3D Robotics, jaki wyposażony jest w wprawny kontroler lotu i 3-osiowy gimbal. Dronem można bez trudu kierować poprzez aplikację na telefony komórkowe, która zezwoli nam kontrolować drona, oraz nawet zaplanować mechaniczny lot. Jako jeden z nielicznych modeli, dron 3d robotics ma przycisk PAUSE, jaki umożliwia zatrzymanie drona w miejscu, w powietrzu. Dron ma też wbudowany system kontrolowania baterii. Jeśli będzie ona na wyczerpaniu, użytkownik zostanie o tym zawiadomiony, dzięki czemu będzie mógł bez ryzyka sprowadzić dron na ziemię.