Nasze z każdym rokiem nowsze smartfony wymagają zabezpieczenia

Posted on 20/08/2020 7:56am

Smartfony i także starsze telefony dotykowe są niestety urządzeniami delikatnymi.


Tyczy się to szczególnie ich najważniejszej części, a więc ekranu. Wyświetlacz bez trudu porysować lub zepsuć.
futerał ZTE Blade L5
Author: Blake Patterson
Source: http://www.flickr.com


sprzęt - selfie
Author: wiktor jedrzejczak
Source: http://www.flickr.com


Jakże często nosimy smartfon w kieszeni lub w torbie z np. kluczami. To działanie wystawia głównie ekraniki na zniszczenie lub co najmniej zarysowania. Nie wspominając już o upadkach, jakie dzieją się nam wszystkim i to wcale nierzadko. Choć, coraz częściej smartfony posiadają szkło Gorilla Glass albo obudowy wytrzymałe na spadanie z wysokości. To wiele, głównie tańszych urządzeń, narażonych może być na dużo zwyczajnych zagrożeń. Aby zapobiec zbyt błyskawicznemu zniszczeniu, warto poszukać odpowiedniego pokrowca na smartfon. Etui zapewni nie tylko zabezpieczenie, ale także pozwoli umocować telefon do paska np. podczas biegania. Etui na smartfon może być również wodoodporne, co pozwoli na pływanie z telefonem. Niektóre dają możliwość na zanurzenie się aż do 3 m pod wodę.


Smartfon
Author: Sham Hardy
Source: http://www.flickr.com


Należy przede wszystkim dobrać etui do typu naszego telefonu pod względem rozmiaru. Kiedy poszukujemy unikalnego etui asus zenfone 2 laser ze500kl, mamy szansę znaleźć coś odpowiedniego na rynku. Na naszym rynku istnieje bowiem dużo zakładów, które specjalizują się tylko w wytwarzaniu takich akcesoriów. Znajdziemy wszystkie kolory i motywy, które przyozdobią nasz smartfon. Możemy też chcieć zaprojektować osobisty motyw. Do nas należy także wybór, jak najlepiej chcemy chronić nasz aparat.
Czy wystarczy dla przykładu futerał ZTE Blade L5, albo kabura lub pokrowiec. Wszystkie rozwiązania mają własne wady i zalety. Należałoby zagłębić się w tę tematykę, aby nasz smartfon pracował dla nas dłużej.

Tags: ekran, części, rozwiązania