Nabądź solidną kartę graficzną firmy GeForce

Posted on 14/06/2020 7:34am

W obecnych czasach, właściwie każdy człowiek w Polsce posiada komputer w swoim domu. Nic w tym zaskakującego, przecież kraj nasz jest coraz majętniejszy, a usługi tego rodzaju są coraz mniej kosztowne.


laser
Author: Marco Hamersma
Source: http://www.flickr.com


Czasy, gdy komputer w mieszkaniu był symbolem bogactwa, odeszły w zapomnienie. Lecz nawet jeżeli mamy dobry sprzęt, czasami należy go nieco ulepszyć, kupując odpowiednie komponenty.


geforce fx 5500


Jeżeli twój komputer posiada znakomitą pamięć operacyjną, jednak gorszą kartę graficzną, należy zakupić produkt GeForce fx 5500. Jest to najwyższej próby karta, przewyższająca nawet GeForce gt 210. Zaprojektowana jest specjalnie do grania w gry wideo, każda, nawet najnowsza, będzie na niej prezentować się fenomenalnie. Jeśli chcesz wymienić kartę, bowiem bawisz się grafiką, spróbuj GeForce 980, najnowszy model karty specjalnie dla grafików, lepszy niż GeForce 940m. Dzięki temu produktowi będziesz w stanie tworzyć wspaniałe grafiki - .


2.0 Speaker Set USB
Author: Sweex
Source: Sweex
Lecz gdzie najlepiej nabyć kartę? Jako że GeForce fx 5500 jest bardzo świeżym produktem, można go dostać jedynie w autorskim salonie. To samo tyczy się GeForce 980. Będą to świeże dystrybucje, dlatego też musimy się spodziewać całkiem wysokich cen za nie. Jednak jakość jaką za to otrzymamy, warta jest wydanych środków. Jeśli jednak ukontentuje nas karta GeForce gt 210, możemy spokojnie znaleźć używaną na aukcji internetowej. Tak samo jak GeForce 940m. Karty te liczą już parę lat, lecz nadal są stabilne, toteż warto je nabyć, jeśli nie mamy zbyt wygórowanych wymagań.


Jeśli chcesz żeby twój komputer działał ci dużo lat, należy raz na jakiś czas wymienić tam kartę graficzną.


Dzięki czemu będziemy mieli szansę radować się nawet na starszym PC, z najnowszych gier a także programów graficznych. Najświeższe dystrybucje można znaleźć w sklepach autoryzowanych GeForce. Lecz tańsze, używane, bez problemu znajdziemy na aukcji internetowej - .

Tags: pamięć, model, koszt, kupić