Na świecie spotkać można coraz większą rzeszę ludzi aktywnych - sportowców, zagorzałych fotografów, podróżników - i wszyscy oni używają pancernych telefonów

Posted on 21/01/2021 6:39pm

Jeśli mieszkamy w mieście i pracujemy w komfortowych warunkach, to nieczęsto myślimy o tym, żeby nasz telefon był niepospolicie odporny na warunki pogodowe. Najczęściej myślimy tylko o tym, żeby wyświetlacz naszego aparatu nie pękł, jeśli telefon spadnie nam na posadzkę.
Jednak ludzie żyjący aktywnie i ci, którzy ciągle podróżują w skrajnych warunkach, są świadomi tego, jak ważne jest, żeby telefon był odporny niemal na wszystko.


telefon ip68
Author: leyla.a
Source: http://www.flickr.com


Mówi się, że w sprzedaży pojawiły się już telefony niezniszczalne - odporne na wilgoć, pył i wstrząsy. Mają one niesłychanie mocną osłonę, latarkę, aparat oraz kamerę. Osoby, które dużo włóczą się po niezbadanych lądach, cenią także długo trzymającą baterię. Owe telefony oznacza się znakami IP67 lub [FireTMS] IP68. Pierwsza cyfra (od 1 do 6) wytycza pyłoszczelność, a ostatnia (od 1 do 8) określa odporność na wodę. Telefony IP67 były pierwszymi próbami zaprojektowania telefonów odpornych na wszystko.

Jeżeli zainteresowały Cię informacje przedstawione na naszej stronie, to zapewne przypadną Ci do gustu też dalsze szczegóły (https://m2t.com.pl/), które umieściliśmy w linku poniżej.

Obecnie są w sprzedaży już nawet telefony IP68, które wydają się być zwyczajnymi, choć umocnionymi, komórkami. Mają łączność z internetem oraz GPS, a także przy ich użyciu możemy prowadzić wideokonferencje. Jest to bardzo istotne dla tych komiwojażerów, którzy prowadzą bloga i kręcą filmiki, aby potem wrzucić je do internetu.
Jeśli ciągle podróżujesz lub uprawiasz ekstremalne sporty warto zastanowić się nad kupnem specjalnie opracowanego, wytrzymałego telefonu na wyjazdy.

Tags: ekran, aparat, moc, sprzedaż