Myślisz, którą kamerę GoPro wybrać? Dzisiaj przedstawimy polecany przez nas model

Posted on 03/06/2022 7:36am

Nie od dzisiaj wiadomo, że kamerka GoPro to rzecz, którą musi mieć w swoich zbiorach właściwie każdy. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem sportu, pragnącym uwieczniać swoje osiągnięcia, zapalonym fotografem hobbystą czy dużo podróżujesz, bez wątpienia kamerka GoPro będzie dla Ciebie znakomitym rozwiązaniem.


Chociaż kosztuje całkiem dużo, jest to wydatek, którego oczywiście nie będziesz żałował - dzisiaj radzimy, który z modeli obecnie obecnych na rynku rekomendujemy dla początkujących, którzy jednakże nie chcą zadowolić się najniższą jakością.


GoPro Hero+ LCD


Kamerką, którą najmocniej polecamy, jest aktualnie GoPro Hero+ z wyświetlaczem LCD. Stare kamery nie miały zupełnie ekranu, co jednak przy dłuższym użytkowaniu jest trochę męczące, dlatego bez wątpienia dobrze zainwestować od razu w wersję z wyświetlaczem. Dodatkowo wyświetlacz LCD daje praktycznie gwarancję, że będziesz przez całe lata wszystko porządnie widzieć, bez konieczności dokonywania jakichkolwiek zmian w swej kamerce.


rakieta nośna
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com


Co poza LCD?
Ekran LCD to nie jedyne, co jest w stanie zaoferować Ci GoPro Hero+ LCD.

Czy ta wzmianka wzbudziła Twoją ciekawość? Jeśli tak, to zobacz ten bardzo wyczerpujący tekst (https://manima.pl/pl/menu/pokoj-dzieciecy/wyposazenie-187). On z pewnością także okaże się warty przeczytania.

Jest to oczywiście kamera wodoodporna, która daje możliwość wykonywania fotografii nawet na głębokości czterdzieści metrów! To zdecydowanie ogromne usprawnienie, bowiem poprzednie modele GoPro nie pozwalały na zanurzenie jej na tak wielką głębokość, co było pewnym problemem szczególnie dla nurków.


Dodatkowo GoPro Hero+ LCD możesz obsługiwać za pomocą aplikacji, którą bez większego problemu ściągniesz na swój telefon! To zdecydowanie wielkie ułatwienie i znacząca zmiana w porównaniu do poprzednich wersji kamerki.

Tags: modele, hobby, moc, fotograf