Lato to doskonały moment na uczynienie wymarzonego zakupu

Posted on 17/01/2018 12:31pm

Lato to nie tylko plażowanie, spacery oraz przeróżne wydarzenia, to głównie czas sklepowych okazji i zakupowego szaleństwa.


Chociaż współcześnie przeciętny odbiorca jest w stanie sobie pozwolić na znacznie więcej niż dawniej, to i tak przewaga z nadzieją czeka na letnie zniżki cenowe.


dokument
Author: Tabasco PR
Source: Tabasco PR


W okresie letnim wydajemy znacznie więcej, pragnąc sobie pofolgować konsumencko. I słusznie zresztą, kiedy powszednia zalatana rzeczywistość niezmiernie daje w kość dobrze jest zrobić sobie mały lub poważniejszy prezent. Einkauf najlepiej można przetłumaczyć z niemieckiego jako zakup. Jednak wymiar tego słowa jest o wiele szerszy. Einkauf to nie tylko kupno samego produktu ale również poczucie zaspokojenia, które jest z nim powiązane. Bo to przecież zamierzamy zakupić w lato – radość jak i ucieczkę od monotonnej rzeczywistości. Obojętnie czy jest to masaż, nowe buty, sportowe gadżety czy wycieczka zagraniczna konsumencki einkauf obejmuje to wszystko. Doskonałym przykładem wydarzenia na jaki wyczekują konsumenci – albo ich określona grupa jest Steam Summer Sale, czyli okres gdy gracze mogą zakupić różnego rodzaju gry komputerowe z wielkim upustem, który potrafi osiągnąć nawet 90%. To jedynie pojedynczy przykład popularnych promocji, które odbywają się z określoną częstotliwością.
Jest to idealny sposób na zmobilizowanie konsumentów do zakupu, dając im to czego naprawdę potrzebują – radość w korzystnej cenie. Dlatego przed pójściem na plażę, sprawdźmy czy po drodze nie będzie żadnych promocji.

Tags: dźwięk, sport, gadżety, zakup, kupić