Krótki opis aparatu cyfrowego Canon PowerShot G3, podstawowe jego parametry.

Posted on 15/11/2021 7:28am

W segmencie superzoomów panuje bardzo duża konkurencja i trudno przebić się w nim, aby to się udało należy pokazać rzeczywiście dobry model.


aparat cyfrowy, fotografia
Author: James Hurst
Source: http://www.flickr.com
Dokładnie taki jest jednak nowy Canon PowerShot G3, ostatni z reprezentantów bardzo lubianej przez fotografów linii PoweShot. Model ten został wyposażony w dużą ilość zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Zastosowano w nim na przykład matrycę o wielkości 20,2 megapikseli, obudowę z uszczelnieniem oraz obiektyw z dużym zapasem regulacji. Dzięki temu zaprojektowano urządzenie, jakie zrobiło dużo zamieszania w tym właśnie segmencie.

Skoro czytasz niniejszy materiał, to niewątpliwie jest on dla Ciebie niesamowicie absorbujący. Tutaj także znajduje się notka z www (http://www.gms.pl/), która ma podobne zagadnienia.

Już po pierwszym zetknięciu aparat sprawia rzeczywiście dobre wrażenie.

Obudowa jest solidna i wytrzymała, a jej profil sprawia, że bardzo dobrze trzyma się ręki. Poza tym jej uszczelnienie sprawia, że aparat ten można będzie stosować nawet w gorszych warunkach pogodowych, co z pewnością ucieszy miłośników fotografowania na łonie przyrody. Jednej rzeczy nie da się o tym aparacie powiedzieć, to znaczy że jest niewielki, raczej swoim wyglądem przypomina niewielką lustrzankę, a nie zgrabny, poręczny kompakt. Lecz dla wielu będzie to zaletą, gdyż pomimo swoich rozmiarów operowanie nim jest bardzo wygodne i nie sprawia żadnych problemów. Canon PowerShot G3, poza typowymi, wyśrubowanymi funkcjami związanymi z samym robieniem zdjęć, ma sporo przydatnych funkcji użytkowych- sprawdź jakich. Na pewno pochwalić go można za czas przygotowania do pracy. Zdjęcia robić się da już po półtorej sekundy od momentu załączenia, co stanowi bardzo dobry wynik.


kobieta robiąca zjędzia, fotograf
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Z kolei 3,2 calowy ekran z możliwością odchylania daje niesamowicie duże możliwości jeśli chodzi o wykonywanie zdjęć w nietypowych pozycjach. Kolejną jego dużą zaletą jest funkcja dotykowa, dzięki czemu urządzeniem można będzie sterować za pomocą ekranu. Jednak dla dużej ilości osób, które po raz pierwszy miały okazję to urządzenie, jest obiektyw.

Nie zwlekaj - jeśli zainteresował Cię nasz tekst, to zachęcamy Cię do wejścia do serwisu twórcy, żeby obejrzeć kolejne frapujące wiadomości.

Ma on zakres ogniskowych 24-600 mm, co będzie robić wrażenie nawet na zaawansowanych fotografach. Dzięki jego możliwościom da się robić świetne zdjęcia i bliskim, i bardzo oddalonym rzeczom.

Tags: urządzenie, Obudowa, aparat, model, zdjęcia