Klasyczne modele telefonów - na co warto zwrócić uwagę

Posted on 11/06/2022 7:50am

W dzisiejszych czasach telefon komórkowy to narzędzie właściwie niezbędne każdemu. Bez względu na to, czy używamy go do pracy, czy do kontaktów z bliskimi, ciężko sobie wyobrazić życie bez tego wynalazku.


samsung b3410
Author: connectors distribution box
Source: http://www.flickr.com


Producenci prześcigają się w wypuszczaniu na rynek coraz różniejszych modeli komórek, pragnąc trafić w gusta jak najszerszego grona konsumentów. Na dużą uwagę zasługuje firma Samsung. Warto wymienić kilka modeli godnych polecenia, które stanowią świetną alternatywę dla osób, które wolą klasyczne telefony, a nie popularne dziś smartfony.


Produkty
Author: Veracomp SA
Source: Veracomp SA


Jedną z opcji stanowi Samsung B2700 - przydatna strona, dobrze odwiedzić. Jest to bardzo klasyczny model, z typową klawiaturą, wyposażony dodatkowo w aparat fotograficzny o matrycy 2 Mpx. Wspaniały wybór dla osób które potrzebują telefonu tylko do dzwonienia lub pisania smsów. Co istotne, model ten wyposażony jest w mocną baterię, która może wytrzymać nawet kilka dni.
Inną, bardziej zaawansowaną komórką, jest Samsung B3410. Jest to model z wysuwaną klawiaturą QWERTY. Dzięki takiemu rozwiązaniu gdy piszemy sms nie musimy kilkukrotnie naciskać na dany klawisz aby uzyskać pożądaną literę, gdyż w tego rodzaju klawiaturze każda literka posiada swój własny klawisz.


laptop
Author: Arkadiusz Sikorski
Source: http://www.flickr.com


Podobnym rozwiązaniem dotyczącym klawiatury charakteryzuje się Samsung Chat 222, z tym że w tym przypadku nie wysuwa się jej. Sam telefon jest zbudowany w taki sposób, iż jest dosyć szeroki, a rozbudowana klawiatura położona jest poniżej ekranu - poluję na samsunga chat 222.


Samsung d900i to natomiast coś pośredniego, pomiędzy omówionym na początku Samsungiem B2700 a Samsungiem B3410. Mamy tu do czynienia z klasyczną klawiaturą, która jest dodatkowo wysuwana.


Sprawia to, że jest to najmniejszy ze wszystkich opisanych tu modeli.


Niezależnie od tego, jaki model wybierzemy, powinniśmy kierować się przede wszystkim naszymi upodobaniami. Warto rozważyć także potrzeby oraz cel, w jakim chcemy zakupić telefon.

Tags: klawiatury, moc, dane, kupić, typ