Kamery oraz dron - a więc, różnorodność oraz przystępna cena, przecikwo jakość

Posted on 13/05/2022 7:34am

Co to bywają kamery Xiaoyi? Z jakiego miejsca pochodzi przedsiębiorstwo i co ma nam do zaoferowania? A dron DJI Phantom cztery - jaka jest jego specyfikacja a także z jakiego powodu warto go zakupić? Te wszystkie rzeczy dowiesz się czytając dokładnie nasz felieton!
Urządzenie pneumatyczne
Author: Kecko
Source: http://www.flickr.com


Nasz artykuł zaczniemy od kwestii: kamery xiaoyi. Marka Xiaoyi to część bardziej dużej firmy o nazwie Xiaomi, która jest swego rodzaju gigantem w swoim kraju - Chinach, w których zajmuje się produkowaniem użytkowej alternatywy sprzętu elektronicznego. Założeniem przedsiębiorstwa jest wytwarzanie "produktów najbardziej wysokiej jakości w przystępnych cenach". Powstała nawet ze względu na Polski ryneczek wyjątkowa linia produktów, w których wyróżniam: Kamery Yi Action, oraz Kamerki Yi Home. Omijając to wszystko portal pracowniczy posiada kamerki sportowe, samochodowe, oraz tak zwany "inteligentny monitoring". Zmieniając w tej chwili temacik, zwróćmy uwagę na...


kamery xiaoyi
Author: John Voo
Source: http://www.flickr.com


Drony, a szczególnie brany dziś pod wzrok model DJI Phantom 4, bywa jedną z nowości tego konkretnego (2016) roczku, i wypunktowuje się: Automatycznym unikaniem przeszkód, śledzeniem na bieżąco poruszających się przedmiotów za pomocą funkcjii Active Track, tak przezywanym "Tap Fly, który to pozwala przelatywać obierając kierunek za pomocą paluszka, czasem latania aż do 28 minut, o maksymalnym zakresie kontroli trzy przecinek jedenmi (pięć kilometrów), a także wiele innego rodzaju! Poza tym, ów model jest najmniejszym quadrocopterem, z kamerą, jaki kiedykolwiek powstał.
Kwota za te konkretne "cudeńko" jest w okolicach 5 000 złotych, ale jest wart swojej ceny! Do tego można zakupić akcesoria uzupełniające, takie jak akumulatory, albo ładowarki! Nie czekaj i kup go już dziś!

Tags: Auto, lot, części, Przedsiębiorstwa