Każdy fan nowych smartfonów wie na pewno, że jesienią tego roku przypada okrągła rocznica wypuszczenia na rynek amerykańskiego smartfona Apple

Posted on 01/06/2018 2:13pm

Każdy fan smartfonów firmy Apple obserwuje z pewnością nowinki oraz premiery wyżej wymienionej spółki. Niedawno miała miejsce premiera iPhone 7, a dzisiaj nie mówi się o niczym innym, tylko o następnym modelu.


Plotki mówią, że na 10-tą rocznicę amerykańska firma szykuje taką niespodziankę, że wszyscy oniemieją z podziwu.
kupić
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl


Zmiany podobno mają być tak ogromne, że wbrew ostatnim regułom tej jesieni nie będzie w sprzedaży upgrade modelu z poprzedniego roku - czyli iPhone 7s, ale totalnie nowy model. Pewnie firma chce nieziemsko zaskoczyć swych klientów. Rzecz jasna nikt nie wie, jakie będą to zmiany i zapewne spółka zostawi parę atrakcji aż do ostatniej minuty, ale z różnych informacji już dziś wiadomo, że będzie to rewolucja. Nowiutki iPhone idream.pl/iphone.html podobno ma totalnie nie posiadać bocznych ścianek, ale też dolnej i górnej. Zatem przycisk Home będzie w pełni zespolony z ekranem, aby caluteńka powierzchnia była gładka oraz jednolita. Ponoć też obudowa będzie wykonana ze szkła. Całość ma sprawić, że design obudowy doprawdy będzie wyróżniać nowy model od starych. Nowy iPhone (polecamy obudowa Apple iPhone 5 / 5S) powinien być cieńszy od swojego poprzednika oraz tracić mniej baterii.
To dobra wiadomość dla użytkowników, którzy permanentnie zapominają ładowarki i ogólnie nie lubią ładować smartfonu. Mówi się także o tym, że nowy model iPhone będzie ładowany bez kabla. Czy plotki się sprawdzą? Jesień pokaże.

Tags: budowa, firm, użytkownik