Już nie musisz wybierać się do Urzędu Skarbowego, jest możliwość szybciutko i bezpiecznie rozliczać się z podatku przez sieć.

Posted on 13/04/2019 10:48pm

Płatnik, w terminie do 30 kwietnia, ma obowiązek składania, w określonym dla własnego miejsca zamieszkania Urzędzie Skarbowym, rocznego rozliczenia podatkowego. W podliczeniu PIT 2014 , przygotowanym zgodnie z ustalonymi regułami wzoru, powinny zostać pokazane osiągnięte w przeciągu roku ciężary fiskalne objęte bezzwrotnym świadczeniem według norm szczególnych.

W oświadczeniu należy zapisać wysokość ciężaru fiskalnego, jak również informację o wpłaconych do urzędu skarbowego przedpłatach na podatek – jeżeli takie zaistniały.

Elektroniczne rozliczanie PIT
Author: "PictureYouth"
Source: http://www.flickr.com
Już nie musisz chodzić do Urzędu Skarbowego, jest możliwość szybko i bezpiecznie rozliczać się z podatku przez Internet. Nie musisz niczego ściągać i instalować niepotrzebne programy na swój komputer, musisz posiadać tylko dostęp do Internetu gdzie wypełnisz i złożysz zeznanie podatkowe Pit 37 online! Najprostszą metodą złożenia zobowiązania jest przekazanie go w punkcie podawczym Urzędu Skarbowego. Niewykluczone jest także złożenie zobowiązania formą alternatywną. Popularne zrobiło się wypełnianie informacji w formie dokumentu elektronicznego od razu do fiskusa złączone z uzyskaniem urzędowego potwierdzenia otrzymania.Wypełnianie informacji Pit 37 online za pomocą sieci nie oczekuje posiadania e-podpisu. Weryfikacja podatnika przeprowadza się za pomocą pięciu danych osobowych dotyczących płatnika: NIP albo numer PESEL – w zależności od płatnika, imię (pierwsze), nazwisko, data urodzenia, kwota przychodu uwidoczniona w oświadczeniu lub rocznym zsumowaniu nadpłaty za rok podatkowy o dwa lata wcześniejszy niż rok, w którym jest składany formularz elektroniczny. Dostarczenie Pit 37 online (formularz Pit 37) to przyjazny, szybki, pewny środek na roczne rozliczenie podatkowe. Ponadto, wypełnianie PIT online, nie nastręcza niekoniecznych formalności i wydatków. Przez to mamy także pewność poprawnego wypełnienia dokumentu ze wszystkimi załącznikami.

Tags: zeznanie podatkowe, pit 2014