Jest masa osób, które w łazience się relaksują — można czytać książkę i od niedawna można także oglądać filmy

Posted on 31/07/2019 7:20am

Niektórzy w łazience lubią zrelaksować się oraz wypić w wannie wino lub czytać gazetę. Co powiedzielibyście jednak Państwo na odrobinę innego luksusu — czyli możliwość oglądania w wannie filmów?


Wejść do wanny pełnej gorącej wody z pianą albo olejkami aromatycznymi i.
Sweex Dual USB Charger
Author: Sweex
Source: Sweex


Głośniki Genius SP-HF2020
Author: Genius
Source: Genius


.. obejrzeć film. Tak, dokładnie, to możliwe. Dzięki nowatorskiej technologii pewne firmy mają w swej ofercie już dzisiaj taki sprzęt. telewizor wodoodporny jest oznaczony znakiem IPX5, co znaczy totalną ochronę przed wodą lejącą się w ilości do 12,5 litra na minutę. To naprawdę fantastyczne wyniki. Rzecz jasna żaden właściciel tego rodzaju telewizora raczej nie planuje używać go pod prysznicem i sprawdzać tych parametrów. Chodzi jednakże o bezpieczeństwo. W łazience zawsze przecież jest sporo wilgoci. Osoby, które będą oglądać film, będą mieć z pewnością mokre palce. Nie powinno dojść do żadnego zwarcia czy porażenia prądem.

Jeśli chcesz znaleźć materiały na ten temat, to przejdź tutaj gadżety reklamowe i przejrzyj inne informacje odnośnie podnoszonego zagadnienia.

Dlatego normy dla tego rodzaju urządzeń są niezwykle wyśrubowane. Telewizory te są zasilane dosyć niskim napięciem, co dodatkowo obniża niebezpieczeństwo porażenia i na dodatek powoduje, że będziemy eko. Rzecz jasna wszystkie wejścia do telewizora są właściwie przygotowane tak, żeby nie dostała się do nich para. W zestawie wraz z telewizorem z reguły znajduje się uchwyt, dzięki któremu można telewizor zawiesić na ścianie.
Wówczas już całkowicie będziemy w stanie delektować się czasem w wannie. Małe SPA oraz ukochany film to najfajniejsza forma relaksu.

Tags: telewizor, prąd, piec, napięcie, typ