Jest masa osób, które w łazience się relaksują — można czytać książkę i od niedawna można także oglądać filmy

Posted on 29/08/2022 7:52am

Niektórzy w łazience lubią zrelaksować się oraz wypić w wannie wino lub czytać gazetę. Co powiedzielibyście jednak Państwo na odrobinę innego luksusu — czyli możliwość oglądania w wannie filmów?


Wejść do wanny pełnej gorącej wody z pianą albo olejkami aromatycznymi i.
Sweex Dual USB Charger
Author: Sweex
Source: Sweex


Głośniki Genius SP-HF2020
Author: Genius
Source: Genius


.. obejrzeć film. Tak, dokładnie, to możliwe. Dzięki nowatorskiej technologii pewne firmy mają w swej ofercie już dzisiaj taki sprzęt. telewizor wodoodporny jest oznaczony znakiem IPX5, co znaczy totalną ochronę przed wodą lejącą się w ilości do 12,5 litra na minutę. To naprawdę fantastyczne wyniki.

Jeśli ten wątek Cię zaciekawił, to odsyłam tam (https://www.serwiskluczy.pl/awaryjne-otwieranie-samochodow-warszawa), ponieważ znajdziesz tam jeszcze więcej danych, które z pewnością Cię zainteresują.

Rzecz jasna żaden właściciel tego rodzaju telewizora raczej nie planuje używać go pod prysznicem i sprawdzać tych parametrów. Chodzi jednakże o bezpieczeństwo. W łazience zawsze przecież jest sporo wilgoci. Osoby, które będą oglądać film, będą mieć z pewnością mokre palce. Nie powinno dojść do żadnego zwarcia czy porażenia prądem. Dlatego normy dla tego rodzaju urządzeń są niezwykle wyśrubowane. Telewizory te są zasilane dosyć niskim napięciem, co dodatkowo obniża niebezpieczeństwo porażenia i na dodatek powoduje, że będziemy eko. Rzecz jasna wszystkie wejścia do telewizora są właściwie przygotowane tak, żeby nie dostała się do nich para. W zestawie wraz z telewizorem z reguły znajduje się uchwyt, dzięki któremu można telewizor zawiesić na ścianie.
Wówczas już całkowicie będziemy w stanie delektować się czasem w wannie. Małe SPA oraz ukochany film to najfajniejsza forma relaksu.

Tags: telewizor, prąd, piec, napięcie, typ