Jeżeli planujemy koncert lub występ to oświetlenie estradowe będzie pierwszą sprawą, o której podumamy - oświetlenie PAR lub LED reflektor świetnie się wtedy przydadzą

Posted on 11/07/2018 8:34pm

Podczas koncertu lub występu teatru bardzo istotne wydaje się oświetlenie estradowe. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak profesjonalny jest ten sprzęt w obecnych czasach.


Prym wiedzie oświetlenie PAR.


meble
Author: TRANSCEND
Source: TRANSCEND


Są to lampy, które niezwykle dokładnie można poustawiać i podkreślić to, na czym nam w tym momencie zależy. Są te lampy także wysoce odporne na wstrząsy i wahania temperatury. Dlatego oświetlenie PAR doradza się podczas koncertów na świeżym powietrzu, gdzie realia są ciężkie do przewidzenia Szanują je pracownicy, którzy zajmują się ustawianiem urządzenia przed imprezą. Z oświetleniem PAR nie trzeba obchodzić się jak z jajkiem. Ich trwałość jest uwierzytelniona w praktyce.
Kingston SSDNow serii V+
Author: Kingston
Source: Kingston


oświetlenie estradowe
Source: pixabay.com


LED reflektor jest kolejnym przykładem wysokogatunkowego nastawienia do oświetlenia. Jego oświetlenie pochodzi od diod i jest punktowe. Spełnia się on prawie zawsze przy tworzeniu układów świetlnych, co idealnie nadaje się na imprezy czy wystąpienia teatralne. LED reflektor posiada bardzo wydłużoną żywotność, co jest jego wyraźną mocną stroną . Jest często nazywany oświetleniem sceny. Poza tym, w konfrontacji z tradycyjną żarówką, jest bardzo tani w eksploatacji. Diody pobierają o wiele mniej prądu aniżeli starodawne reflektory.


Oświetlenie estradowe to w dużej liczbie przykładów niezwykle drogi i profesjonalny sprzęt. Jednakże po inwestycji będziemy go doceniać za wysoką jakość i długi czas działalności.

Tags: lampy, LED, ceny, moc, oświetlenia