Jeżeli chcemy nabyć dobrego drona, to bez problemu zrobimy to w stolicy

Posted on 06/11/2018 7:49am

Drony są aktualnie niezwykle popularne. Bardzo wiele osób nabywa dla siebie ów sprzęt, aby móc rejestrować filmiki z dużej wysokości oraz oglądać widoki.


Na rynku odnajdziemy wyjątkowo duży wybór i z pewnością niejedną wyjątkową ofertę.


odwzorowanie - sprzęt
Author: daniel.s
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli chcemy nabyć dla siebie drona, to warto zajrzeć do sieci i poprzeglądać oferty lub poszukać sklepów stacjonarnych. W przypadku gdy przypadła nam do gustu firma 3D Robotics Warszawa jest miastem, w którym bez wątpienia znajdziemy bardzo dużo sklepów, które sprzedają jej sprzęt. Marka owa cieszy się wyjątkowo ogromną renomą, a jej urządzenia są naprawdę wysokiej jakościi posiadają bardzo wiele interesujących funkcji. Jeśli wolimy nabyć nieco mniej kosztowny, lecz także niesłychanie solidny model, to warto obejrzeć drona Xiro Xplorer V. Jest to naprawdę porządna konstrukcja.


Znaczna część wysokiej jakości dronów posiada zamontowane kamery, które rejestrują filmiki w jakości High Definition. W dodatku na przykład Xiro Xplorer V posiada opcję wprowadzenia trasy lotu w oparciu o szesnaście punktów i porządny wzmacniacz sygnału bezprzewodowego, pozwalający na przesłanie video nawet na odległość pół kilometra. Jeżeli więc pragniemy zakupić albo jedynie zobaczyć gadżety takich firm jak Xiro czy 3D Robotics Warszawa jest miastem, w którym bez problemu znajdziemy wiele porządnych sklepów sprzedających drony.


Warto wspomnieć, że najnowsze urządzenie firmy 3D Robotics, dron SOLO, ma wyjątkowo komfortowy joystick sterujący, zaprojektowany przez ludzi zajmujących się produkcją joysticków do różnych konsol. Jest on bardzo łatwy w obsłudze oraz stylowy.

Tags: film, lot, marki, gadżety