Jakiego rodzaju etui na smartfona? Wybieramy idealne rozwiązanie

Posted on 04/12/2017 11:29am

Współczesne smartfony są to niezwykle delikatne przyrządy. Starczy upadek z niewielkiej wysokości lub moment nieuwagi a niektóre części naszego smartfona mogą nadawać się do wymiany.


W handlu odnajdziemy mnóstwo forteli chroniących nas przed kłopotliwymi następstwami wypadku.
Jakie z nich są warte swoich pieniędzy, a które powinniśmy omijać szerokim łukiem? Rewolucja smartfonowa przyczyniła się do powstania efektywnych urządzeń, zdolnych do zamienienia klasycznych komputerów. Producenci porzucili ochotę podwyższenia wytrzymałości obudowy na rzecz rozwoju wewnętrznych komponentów dla przykładu mikroprocesora, pamięci jak też aparatu fotograficznego. Rezultat nie trudno przewidzieć, bardzo łatwo rysujące się wyświetlacze, trzaskające obudowy z syntetyku a także drugie usterki mechaniczne zdarzają się bardzo często. Co prawda niektóre smartfony (w szczególności te droższe) pozostały wyposażone we wzmocnione fragmenty np. szkło chroniące ekran albo wytrzymałe na upadki obudowy, acz nawet one nie są w stanie poradzić sobie z poniektórymi sytuacjami. Ażeby zapobiec nieszczęściu należy zainwestować w stosowny futerał na telefon.


Nowe laptopy z linii Satellite Pro
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl


widok - sprzęt
Author: Arkadiusz Sikorski
Source: http://www.flickr.com


Pierwszym etapem przy wyborze należytego etui powinna być analiza naszych potrzeb. Jeśli prowadzimy czynny tryb życia to warto sięgnąć po stosowny pokrowiec z pasem mocującym na przykład na dłonie.
Jednostki dla jakich smartfon jest przyrządem pracy nie wyselekcjonują etui w kształcie (częstokroć niewygodnej) zamykanej kieszonki, zaś pracownicy fizyczni, narażeni na urazy mechaniczne powinni zaciekawić się kaburami oraz futerałami.

Tags: czas, sprzęt, wagi, moc, interes