Jakie zalety mają telebimy używanych bardzo często w nowoczesnych formach reklamy wizualnej.

Posted on 17/09/2021 3:26pm

Miasta są pełne reklam, zobaczyć je można praktycznie wszędzie. Reklamowe tablice, bilboardy czy plakaty są już tak powszechnie spotykane, że wiele osób już ich po prostu nie zauważa. Ostatnio zaczęła się pojawiać zupełnie nowa możliwość na reklamowym rynku, dająca znacznie większe możliwości niż zwykłe nośniki, a są to właśnie telebimy.


telebim promocyjny
Author: n0cturbulous
Source: http://www.flickr.com
Ich popularność wzięła się z paru rzeczy. Największym plusem nowoczesnych telebimów jest fakt, że pozwalają na w zasadzie nieograniczone możliwości sterowania wyświetlaną treścią. Tradycyjna reklama(zobacz inspekcji sieci ciepłowniczych dronem) umieszczana jest na pewien okres czasu, w trakcie którego trudno się ją zmienia. Telebim katowice galeria skarbek takich ograniczeń miał nie będzie, można na nim emitować reklamy przez dowolny czas, a zmiana ogranicza się jedynie do wgrania nowego filmu do pamięci urządzenia - . Daje to naprawdę nieograniczoną możliwość projektantom, a równocześnie znacznie powiększa skuteczność. Obrazy statyczne są najczęściej mijane bez żadnego odzewu, lecz ruszające się znacznie częściej będą przyciągać wzrok konsumentów.

Telebimy zaczynają opanowywać obecnie coraz pokaźniejszy obszar wizualnej reklamy, a zainteresowanie nimi wynika przede wszystkim z ich naprawdę ogromnych możliwości. Posiadają one budowę modułową, więc bardzo łatwo da się je montować w różnych wymiarach. Jeśli będzie taka konieczność, to ostateczny telebim będzie miał nawet kilka metrów kwadratowych powierzchni - niekiedy się takie montuje na czas największych kulturalnych albo sportowych imprez.


telebimy
Author: Randy
Source: http://www.flickr.com
Są odporne na warunki atmosferyczne, a ich największą zaletą jest całkowita niezależność od warunków oświetleniowych. Nie będzie miało znaczenia, czy jest jasno czy ciemno, w każdym przypadku telebim będzie świecił dokładnie tak samo. Jest to efektem z ich konstrukcji opartej na wysokiej jakości diodach. Nie tylko mają one mocny strumień światła, ale również zużywają niewiele prądu, więc w każdym z modułów działa nich co najmniej kilkaset. Pojedynczy punkt złożony jest z trzech diod, czyli niebieskiej, czerwonej i zielonej, dzięki sterowaniu poziomem ich świecenia dostaje się barwę jego światła.

Tags: diody, oświetlenie, światło, reklama