Jakie gadżety elektroniczne powinno się mieć w swoim samochodzie w czasie dłuższej podróży.

Posted on 01/08/2018 2:04pm

Jeżdżąc samochodem warto zaopatrzyć się w parę ciekawych gadżetów, jakie mogą wspomóc kierowcę albo dostarczyć jakiejś rozrywki pasażerom. W przypadku dalszych podróży bardzo przydatna między innymi będzie nawigacja mio gps, pozwalająca w bezpieczny i wygodny sposób dotrzeć do celu.


Nawigacja GOCLEVER NAVIO 505TMC
Author: Tabasco PR
Source: Tabasco PR
Aktualnie bardzo często kierowcy korzystają ze smartfonów, lecz tradycyjne nawigacje mają jeden niezaprzeczalny plus. A mianowicie dzięki temu, że mają w pamięci mapy w zasadzie całej Europy, to nie będą potrzebować do swojego działania żadnego przesyłu danych, a tylko dostęp do GPS. Właściciele tych urządzeń liczyć też przeważnie mogą na bezpłatne aktualizacje miomap, miomap dzięki czemu za każdym razem będą kierowani w dobrym kierunku.


laptop
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com


Wybierając się w podróż autem można również zadbać o muzykę we wnętrzu. Typowe zestawy, w jakie wyposażone są współczesne auta przeważnie powinny wystarczyć, lecz oczywiście można zainstalować dodatkowe, mocniejsze i lepsze głośniki. Odpowiednio skonfigurowany zestaw audio może dać jego posiadaczowi dużo przyjemności, ale też zapewne będzie wewnątrz trochę głośno. Jeśli ktoś chciał będzie się wyłączyć i posłuchać czegoś swojego, to może wozić ze sobą niewielkie mini radio najlepsze mini radio na baterie. Jeśli dodatkowo weźmie ze sobą jakieś porządne słuchawki, przykładowo niezwykle polecany przez wiele osób model motorhead bomber, to wtedy całkiem mógł się będzie wyłączyć.


Jeżeli nawet z głośników samochodowych płynąć będzie jakaś muzyka, to przy pomocy słuchawek można będzie słuchać tego, co się chce.

Tags: radio, gadżet, samochody, dostęp, smartfon