Jak zmienił się rynek telefonów komórkowych w ostatnich latach, jakie modele są obecnie popularne.

Posted on 14/07/2018 7:18am

Rynek telefonów komórkowych zmienia się nieustannie. Jeszcze przed kilkunastu laty królowały marki, jakie obecnie w zasadzie już nie istnieją, ponieważ przegapiły one pojawienie się smartfonów z ekranami dotykowymi.


telefon komórkowy dual sim
Author: USAG- Humphreys
Source: http://www.flickr.com


Obecnie to smartfony właśnie zaczęły stanowić największą część urządzeń, które się sprzedaje, a użytkownicy domagają się jeszcze większych ekranów i mocniejszych procesorów. Całkiem sporym powodzeniem zaczęły się również cieszyć telefony które dają możliwość włożenia dwóch kart sim. Rozwiązanie tego typu doskonale się sprawdza, jeżeli ktoś ma numer służbowy i prywatny, ale nie chce mu się nosić dwóch urządzeń. Natomiast posiadając telefon komórkowy - witryna w tym temacie - dual sim może do niego obie te karty zainstalować i z nich korzystać w wygodny sposób. Coraz większa ilość modeli tego typu możliwości oferuje, i jak widać po sprzedażowych statystykach klienci są bardzo zadowoleni z takich rozwiązań.


telefony dla seniora
Source: http://www.sxc.hu


chicago symphony fan page
Author: Cambodia4kids.org Beth Kanter
Source: http://www.flickr.com
Mogłoby się wydawać, że w czasach ekranów dotykowych tradycyjne komórki z klawiszami przestaną być potrzebne, ale wcale jednak tak się nie stało. W dalszym ciągu jest wiele osób, które nie muszą korzystać z gier czy internetu, a jedynie dzwonić i ewentualnie wysłać sms-sa. Dla nich wypasiony smartfon z kranem na 5 cali jest zupełnie niepotrzebny, zwłaszcza jeżeli musieliby go codziennie ładować.


Sporym zainteresowaniem na rynku cieszą się także telefony (https://maxcom.pl/pl/48-telefony-dla-seniorow) dla seniora, posiadające duże, wygodne do klikania klawisze i w wielu przypadkach możliwość szybkiego wyboru numeru alarmowego. Są one bardzo wygodne do użytkowania dla starszych osób, które dzięki temu mają możliwość kontaktowania się z bliskimi.

Tags: procesor, smartfon, Urządzenia