Jak zmienił się internetowy handel w ostatnich latach, jakie są najpopularniejsze produkty sprzedawane w sieci.

Posted on 11/04/2019 5:00pm

Internet od kilkunastu lat skupia w sobie coraz bardziej znaczącą część światowego handlu. W czasach, gdy powoli powstawały pierwsze sklepy internetowe chyba nikt nie przypuszczał, że tak bardzo się to wszystko rozwinie. A rozwija się w błyskawicznym tempie, bo jeszcze przed dekadą ilość sklepów w internecie nie przekraczała tysiąca, a obecnie jest ich piętnaście razy więcej i cały czas otwierane są nowe.


Mikser z misą obrotową MMR-04Z firmy MPM
Author: MPM
Source: MPM
Spory udział w internetowym handlu mają także serwisy aukcyjne, one także mają całkiem pokaźne grono klientów. Ocenia się, że już za parę lat udziały internetowego handlu mogą wynieść kilkadziesiąt procent i w dalszych latach regularnie będą wzrastać. Rozwój ten ma jeszcze jeden aspekt, to znaczy taki, że dzisiaj w sieci można kupić w zasadzie wszystko, co może być tam sprzedawane, w tym również takie rzeczy jak miksery dj numark, albo pozostałe odmiany tych sprzętów takie jak miksery dj pioneer. Do zapoznania się: polecany mitex.

Pierwszymi produktami, sprzedawanymi w sieci była bielizna i po dziś dzień jej popularność tam jest naprawdę duża. Bierze się to także z tego, że w sieci można znaleźć znacznie więcej najróżniejszych wersji, niż w tradycyjnych sklepach, jakie często ograniczają się tylko do podstawowych produktów, a już przykładowo bielizny o charakterze wyszczuplającym mitex można nie znaleźć. Klienci chętnie kupują bieliznę w sieci także z tego powodu, że zamawiając ją nie będą się musieli niczego wstydzić, po prostu płacą i dostają po kilku dniach przesyłkę prosto do mieszkania. Co może zdziwić niejedną osobę w internecie bardzo popularne są również zakupy najróżniejszych artykułów wyposażenia wnętrz. Dla zainteresowanych: taniomania.pl.


Blender Electrolux Powermix Silent
Author: Electrolux
Source: Electrolux
Spory wpływ na to miało także otworzenie swoich sprzedażowych kanałów internetowych przez największe sieci marketów budowlanych. Dzięki temu można przeglądnąć wszystkie oferowane przez sklep miski wc roca, porównać ich wymiary i kupić taką, która najbardziej będzie pasować. Jeżeli ktoś ma dom dalej od któregoś ze sklepów z takimi towarami, to nawet uwzględniając koszty za wysyłkę zakup na pewno mu się będzie opłacał.

Tags: Internet, ludzie, miski, klienci