Jak możemy samemu szpiegować? Co potrzebujemy do takiego zadania?

Posted on 04/12/2017 10:18am

Być może nadejdzie taki czas, że będziemy wymagać pomocy detektywa. To najczęściej jest kojarzone ze śledzeniem konkretnej osoby oraz pozostałymi działaniami, takimi jak rozpoznanie terenu czy filmowanie dziwnych zachowań.
Powinniśmy mieć nadzieję, że nie będziemy w tego rodzaju okoliczności, że detektyw będzie konieczny. Jeśli jednakże zajdzie taka potrzeba, to sami można tak działać.


Kuchnia, lodówka Candy
Author: Candy Hoover Polska
Source: Candy Hoover Polska


Na pewno w jakimś stopniu, a niezbędne są tu różne gadżety, które gwarantuje sklep detektywistyczny. W takim sklepie znajdziemy różne przedmioty niezbędne w czasie powadzenia własnego śledztwa. Niektóre z nich są bardziej drogie i zaawansowane, jakich faktycznie nie będziemy wymagać, następne mniejsze oraz dostępne dla każdej osoby. Objętość tego wpisu nie pozwala na wspomnienie o wszystkich, ale określone gadżety są godne uwagi. Może je nabyć każdy człowiek.


Pierwszym z nich jest długopis z kamerą. Jest niepozorny, niezbyt duży, taki jaki posiada każdy z nas. Dzięki niemu możemy sfilmować to, co planujemy, nie ujawniając się ponadto z naszym zamiarem. Jest bardzo dobry na przykład jak wybieRAMy się na rozmowę kwalifikacyjną lub po prostu jeśli idziemy na jakąkolwiek rozmowę i mamy podejrzenia, co do konkretnej osoby.
W takim samym sensie dobrym gadżetem jest też zegarek szpiegowski, który spełnia podobną rolę, jak długopis, a jego najbardziej znaczącą zaletą jest to, iż nikt się nie dowie, że w tym momencie właśnie uwieczniamy konkretne zdarzenie. Takie dwa gadżety są w stanie być bardzo wspierające w każdej sytuacji, na początek w sumie nie potrzebujemy nic więcej.

Tags: człowiek, RAM, dane, typ