Jak mądrze korzystać z popularnych stron w sieci? Przynoszą większą ilość pozytywów, czy wręcz odwrotnie?

Posted on 05/01/2021 7:59am

Ciężko sobie obecnie wyobrazić zwyczajne funkcjonowanie bez dostępu do wielu różnorodnych technologii. To one kształtują życie w 21 wieku sprawiając, iż jest łatwiejsze i ciekawsze.


Film w telewizji
Author: Michel Curi, Jr., MBA
Source: http://www.flickr.com
To także oczywiście sprawia, że mamy zawsze znaczący wybór w dziedzinie różnych usług. Złośliwi powiedzą, iż zabiera to czas, iż zamiast skupić się na kwestiach poważnych, niezmiennie korzystamy z tego typu możliwości więc nie zajmujemy się sprawami pożytecznymi. Tak naprawdę jednak nie powinniśmy tu demonizować, ponieważ powinniśmy zobaczyć w tym wady oraz zalety.


Weźmy tu przykładowo YouTube, portal, który znają prawdopodobnie wszyscy użytkownicy sieci.

Jeśli omawiany tutaj wpis pochłonąć Cię i pragniesz więcej, to zapewne przypadnie Ci do gustu link do witryny systemy alarmowe gdynia, gdzie znajdziesz dużo treści.

Znajdziemy tam nie tylko klipy muzyczne, filmy długometrażowe, ale też śmieszne filmiki, jakie rzeczywiście zabierają czas, instruktażowe klipy, dzięki którym jesteśmy w stanie się czegoś nauczyć, identycznie zresztą kursy i warsztaty.


Już na tego rodzaju przykładach widzimy, że youtube jest medium służącym do rozrywki, jak i pracy. Nie ma w tym nic złego, chyba, że rozrywka będzie ważniejsza niż praca, to w tej sytuacji podziwianie “śmiesznych kotków” będzie rzeczywiście stratą czasu.


osoba
Author: iStock
Source: iStock


youtube
Author: Florian Stangl
Source: http://www.flickr.com


Najważniejsze więc, by właściwie, rozsądnie, mądrze korzystać z tego rodzaju stron, ponieważ w takiej sytuacji odniesiemy same korzyści.

Wejdź w link i przeloguj się na stronę autora. Tam wyszukasz wiele rzetelnych treści na podany tutaj interesujący temat.

Rozrywka jak najbardziej, ale nie zbyt długo, ponieważ nie będzie to miało żadnego sensu. W tym względzie youtube zapewnia korzyści, jak i zabiera czas, a jedynie od nas zależy, z jakich źródeł będziemy korzystać.


Kłopotem więc nie jest samo medium, tyle nasze wybory, jakie nie zawsze podyktowane są realnymi potrzebami. Korzystnie o tym pamiętać, gdy demonizujemy miejsca w sieci, jakie same w sobie nie mogą być oceniane negatywnie.

Tags: YouTube, obraz, pracy, miejsca, typ