IBM Cognos Express - program między innymi do do analizy i planowania.

Posted on 12/06/2019 7:08am


IBM Cognos Express to pionierskie, całościowe rozwiązanie służące inteligentnej analizie danych i planowania, które charakteryzuje się prostotą instalacji, korzystania i nabycia. IBM Cognos Express ma w dyspozycji wszystkie podstawowe możliwości inteligentnej analizy danych i planowania, które są potrzebne w firmach średniej wielkości.


IBM cognos express - nowoczesne rozwiązania

Program ten został opracowany specjalnie z myślą o firmach, które pragną niedrogiego rozwiązania analitycznego o niewielkiej skali, czekają na szybki zwrot z takiej inwestycji, a jednocześnie planują rozbudowę.
Systemy business intelligence służą do zarządzania jakością biznesową, korzystają z niego największe organizacje na świecie. Obecnie dostępne są także dla mniejszych firm — po przystępnej cenie i bez kosztownej obsługi informatycznej.

Istnieją 3 powody, dla jakich warto wypróbować IBM Cognos Express we własnych projektach sprawozdawczych, analitycznych i planistycznych. Po pierwsze - łatwość zainstalowania, eksploatacji i brak dodatkowych kosztów. IBM Cognos Express od początku zawiera całą potrzebną funkcjonalność.
Laptop
Author: mobilyazilar
Source: http://www.flickr.com

Zainstalowanie i wdrożenie to kwestia godziny - a nie kilka tygodni czy miesięcy. Po drugie łatwość użycia, bez kosztownej obsługi informatycznej. Przejrzysty interfejs powoduje, że z systemu Cognos Express mogą korzystać użytkownicy początkujący, jak i zaawansowani. Potrzebne raporty czy analizy użytkownik uzyskuje samodzielnie. Po trzecie, system IBM Cognos Express, można wdrożyć na początku w niewielkiej skali, a potem rozbudowywać wdrożenie odpowiednio do wymagań i dostępności środków. Najpierw można wdrożyć tylko jeden lub dwa obszary funkcjonalne, na przykład raportowanie lub analizy.


Niezawodne systemy business intelligence

IBM Cognos Express dostarcza przedsiębiorstwom średniej wielkości ogromne korzyści.
Upraszcza zarządzanie kosztami i zwiększanie wydajności, dając spójne, rzetelne informacje wszystkim zainteresowanym pracownikom w przedsiębiorstwie. Umożliwia także identyfikowanie nowych trendów dzięki analizom wykonywanym samodzielnie przez pracowników. Przyczynia się do poprawy jakości obsługi kontrahentów za sprawą rzetelnym informacjom na ich temat, z precyzyjnych raportów.Umożliwia szybkie podejmowanie działań naprawczych poprzez sprawną modyfikację planów i budżetów oraz kreowanie innych scenariuszy biznesowych typu co-jeżeli.Zwiększa też produktywność pracy, udostępniając początkowo skonfigurowane rozwiązanie do inteligentnej analizy danych jak i planowania, stworzone specjalnie dla przedsiębiorstw średniej wielkości. Dodatkowe informacje zdobędziesz pod linkiem


Tags: rozwiązanie, raportowanie, rozwiązanie analityczne, analizom