HIkvision DS-2CD2012-I - czyli, pojedyncza z najwspanialszych, najtrwalszych oraz najbardziej tanich kamerek IP na giełdzie

Posted on 21/08/2021 5:17pm

Chciałbyś posiadać dobrą, ale adekwatna do Twoich honorarium kamerkę IP kompaktową? Zakosztuj markę Hikvision!


Firma Hikvision jest pojedynczym z największych dostarczycieli usług z dziedziny urządzeń związanych z monitoringiem obrazowym.


odkurzacz
Author: Twentyfour Students
Source: http://www.flickr.com


Ich przewodnimi specjalizacjami są: rekordery analogowe, sieciowe, krzyżówki, cyfrowe serwery video, karty kompresyjne, kamerki IP (z angola: Ingress Protection) w dobrej rozdzielczości, oraz kamerki obrotowe. My jednakże skoncentrujemy się teraz na pojedynczym z tych zagadnień, a dokładnie kamerach IP o dobrej częstotliwości.

Nie masz ochoty przerwać czytania intrygującego tematu na jednym poście? Zatem namawiamy do następnych - kliknij w źródło system do obiegu dokumentów i przejdź na analogiczną stronę.

Dokładnym omawianym poprzez nas modelem tego typu kamer będzie Hikvision ds 2cd2012 i (dokładnie HIkvision DS-2CD2012-I).


hikvision
Author: Joshua Brown
Source: http://www.flickr.com


Model Hikvision ds 2cd2012 i bywa nowym produktem z gatunku HiWatch marki Hikvision. Ta konkretna kamera bywa niewiarygodnie mała (sięga zaledwie 14 centymetrów) oraz potrafi przetrwać bardzo dużo, gdyż nadaje się na zewnątrz, w ten sam sposób jak wewnątrz budynku. Kompaktowa obudowa zapewnia ochronę dla kabelków oraz danych zawartych w środku niej. Kamerka działa równocześnie w dzień, jak również w nocy za ratunkiem filtra podczerwieni, przekazując wspaniały widok nocą. Do samiutkiej kamerki dodawane bywają w szczególności: płytka instalacyjna oraz dławnica z uszczelkami. Koszt tej kamery miota się w okolicy 800 - 900 złotówek, a więc jak na kamerkę o tego typu parametrach nie bywa nazbyt kosztowna.
Kompatybilna z każdym rodzajem sprzętu, zadowoli"uraduje każdego kto ceni sobie jakość za niezbyt wysoką kwotę, a więc nie obawiaj się a także zakup swoją kamerkę już w tej chwili!

Tags: sieci, cena, pomoc